Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden terhesség más? Egyénenk...

Minden terhesség más? Egyénenként lehet érezni különbséget, hogy fiút vagy lányt vár az ember lánya?

Figyelt kérdés
Az első terhességem egész más volt(ő lány lett), lehet, h most kis pasi lesz?
2007. nov. 12. 12:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem biztos.


Nekem mindkét terhességem egyforma volt. Az első baba fiú a második lány lett.

2007. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

VAn akinél más, van akinél nem. Erre nem lehet mit mondani. Sajna...Várj türelemmel az uh-ig, mikor már meg tudják mondani:-)

Ja, és a remény hal meg utoljára...:-)

2007. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm,akinek végig azt mondták hogy lány.Mikor megszületett kiderült,hogy fiu.Ennyit az uh-ról....
2007. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első terhességemet nagyon jól viseltem, semmilyen tünetem nem volt/hányinger, émelygés stb./ Kívánni a savanyú dolgokat kívántam és a végén fiam született. Most 27 hetes terhes vagyok, az elején émelyegtem, fáradt voltam és állandóan az édességet kívánom. A változatosság kedvéért most is fiam lesz! :)
2007. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!