Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha novemberben szülök, nyáron...

Ha novemberben szülök, nyáron kismamruhát, vagy még a normál ruháimat fogom hordani?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor leszel 4-5 hónapos, ha minden igaz . Akkor már növöget a pocid, érdemes 1-2 kismamarucit beszerezni, nyári melegben különösen jó, ha nem tapad rád!
2010. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én tavaly novemberben szültem a kisfiamat.Nyár elején még a régi ruháimat hordtam,aztán anyu cuccait:),meg turkálóban vettem 1-2 kismamaruhát(nekem nagyon melegem tudott lenni,ezért nacit nem nagyon hordtam,csak az esősebb napokon).Ősszel meg jók lettem rám a férjem ruhái.:)Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek és jó babavárást!
2010. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben született a lányom, és nem volt nagy pocim, mégis kismamaruhában jártam már, mert az volt kényelmes. Dolgoztam okt végéig majdnem, volt két hosszú terhesnacim, egy térd, meg egy rövid szoknya. Ezeket hordtam váltogatva, és elég volt. Szerintem érdemes venned. Nagyon boldog babavárást!
2010. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is turiban vettem, párszáz forint volt és tök jók - igaz, véletlenül bukkantam rájuk, akkor még nem voltam terhes, de gyorsan kihalásztam és megvettem. De varrónővel is lehet varratni, ismerőssel vagy rokonnal szoknyát, állítólag nem bonyolult. Én is novemberben szülök, és lesz hosszú szoknyám amit átalakíttatok.
2010. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is tavaly novemberben szültem.Nyárra vettem 2 gumis derekú lenvászon nacit(nem terhes nadrág),meg egy szoknyát,meg pár bővebb fazonú toppot.Bőven elég volt.Ha jók is lesznek rád a ruháid,mivel passzosabbak lesznek,meleged is lesz,és kényelmetlen is.Legalább is én így jártam,ezért inkább megvettem ezt a pár dolgot.

Boldog babavárást!

2010. ápr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!