Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Náthás lettem, kicsit és 13....

Náthás lettem, kicsit és 13. hetes terhes vagyok! Lehet valami baja a babámnak? Aloe termékcsalád- Forever Bee Propolist lehet szedni, hogy enyhítse a gyulladást?

Figyelt kérdés
Ez ugye természetes "antibiotikum", amit a méhek termelnek!Pedig minden nap grapefruitot eszem, meg C-vitamint nyomok be magamnak, fokhagymás pirotós, és mégis elért,férjemtől sikerül elkapnom!Pedig őt 2 nap alatt kikezeltem...! Mit tegyek...féle, hogy baja lehet a picinek!Calcimuscot már este vettem be, sós tengervíz orrsprayvel, nem is dugul az orrom annyira, de hangomon érzem, hogy náthás vagyok :( Ez nem hiányzott,de remélem hamar kikúrálom !Mit javasoltok,propolisz natúr anyag árthat ? :) Köszi
2008. szept. 21. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Egy a lényeg, arra figyelj, hogy ne lázasodj be. Ha hőemelkedésed van, azonnal húzd le, mert a láz (a melegebb testhőmérséklet) okozhat gondot. Az, hogy megfáztál, nem jelent problémát, a babádra nincs hatással. Szinte minden kismama átesik egy-egy megfázáson, akár influenzán is. Én is voltam megfázva.

Lázcsillapítóról nekem azt mondta a dokim, hogy paracetamol tartalmút szabad szedni (pl. panadol). Szerintem a propolisz nem árthat, de azért nézz utána, biztosan találsz valami termékleírást.

Igyál sokat, hogy mielőbb "átmosd" a szervezeted.

Pihenj sokat. Boldog babavárást! 38 hetes pocakos

2008. szept. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is úgy gondolom, hogy természetes tiszta 100 %-os proloplisszal nem lehet ártani, és mivel fertőtlenítő, baktérium ölő, écs vírus ölő, csak jó lehet :) !Köszi a tanácsokat,utána olvastam, ellenjavallat nem volt róla,sőt a babazo.hu-n még találtam is egy listát, amit terhesek, gYerekek szedhetnek és ott propolisz tabletta szerepelt :)
2008. szept. 21. 09:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobbat nem is tehetnél magaddal, mint hogy Aloe Vera termkeket veszel magadhoz. Én csak a gélt ittam terhesen és a B12 vitamint szedtem.

Ha megfáztál, nem okoz gondot a babának, csak az ellenanyagot kapja meg, baja nem lesz:-) Az activatort meg használhatod orrcseppként is. Nyugodtan szedd a propolist, a gélt, akár a teát is:-)

Jobbulást.

(én 22 hetesen voltam beteg, semmi baj nem volt)

2008. szept. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!