Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok, egy...

23 hetes kismama vagyok, egy pár nappal ezelőtt "lebénult"az arcom bal fele. Voltam fül orr gégésznél aki semmi gyulladást nem talált, a papíromra azt írta Bell-bénulás. Árt ez a babának?

Figyelt kérdés
2008. jún. 27. 08:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a helyedben elmennék egy ideggyógyászhoz is. Ki tudja hogy mitől lehet.

Lehet hogy megcsipett valam és nem vetted észre. Egy teljes nagylabor nem ártana szerintem, kérdezd meg a háziorvosodat mi erről a véleménye.

2008. jún. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Elektormos áramos kezeléssel kell helyre tenni, ami nem árt a picurnak. Nekem a SZent Lászlóban csinálták. Érdemes lenne őket felhívni, ott pedig keresd a gyógytornászt. Valamilyen Julianna, nagyon aranyos, segítőkész, és biztosan segíteni fog hogy hol indulj el. Ne hagyd ennyiben mert igy maradhatsz, és akkor nem tudsz szépen mosolyogni a picurkádra. Nekem 4-5 kezeléssel helyre jött teljesen. Hajrá
2008. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia,érdeklödni szeretnék,énis ugyanigy jártam!Lebénult a bal arcom 35-hetesen,igy ébredtem,voltam a szülészeten,aztmonták a babával minden rendben,tovább kültek az idegklinikára ,ők+továbbkültek a fülorgégére,nemtaláltak semmi bajomat,aztmondták biztos huzatot kaptam,nelegyek elkeseredve,párhonap nap és elmullik!Monták hogy vegyük + a Tenszféle tappancsokat ami mozgatja az arcomat,tegnap megvettük,használjuk napi2*.Ha valaki többet tud erről irjon.köszi
2008. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
az elözö kérdezö vagyok,azis érdekel mi történt azota veled,javult az arcod?köszi
2008. aug. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!