Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, az első hetekben...

Kismamik, az első hetekben hogyan nyugtattátok meg magatokat, hogy minden rendben, fejlődik odabent a picike?

Figyelt kérdés
Most voltam 6 hetes ultrahangon, és a következő még olyan messze...
2010. ápr. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem felesleges aggódnod...csak magadat idegesíted vele...ha valami baj lesz....azt úgyis megérzed!!!!Én úgy voltam vele..hogy amelyik baba meg akar születni az úgyis megszületik...szerncsére nálam minden ok volt 3400 grammal született most 2 hónapos és 6,5 kg...jah és hozzáteszem 2 szer is költöztem ez idő alatt.Ne aggódj,pihenj sokat,egyél egészségeset,légy vidám....hosszú lesz még ez a 9 hónap.de ettől csodálatos...az ismeretlentől!
2010. ápr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem azzal volt a "probléma", hogy minden rendben e...hanem hogy most tényleg terhes vagyok?:))) Legszivesebben minden órában csináltam volna egy tesztet, hogy megbizonyosodjak róla:)!

De amugy ne idegeskedj! Tudom messze van, és ha mész sem bizti hogy fogsz róla megint képet látni...:( igy csak annyit tudsz tenni hogy mindent megteszel annak az érdekébe hogy rendesen fejlődjön, és ne legyen vetélés! Ne emelj nehezet, ne idegeskedj, ne élj káros dolgokon...stb! :)

Aztán észre sem fogod venni és már az I trimeszternek vége is:)! Én is igy voltam:D!

Jó babavárást

2010. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokat gondoltam arra hogy tuti minden rendben van-e? De mindenki mondta, hogy persze hogy minden rendben van, miért ne lenne....

Ha belegondolsz (ez a gondolat sokszor megnyugtatott engem is akkor is ha butaságnak hangzik :)) hogy ennyi erővel azon is idegeskedhetnék hogy mi lesz ha hazafelé elüt egy autó, vagy ilyesmi, hiszen az is olyan ami megtörténhet, na de miért történne? Nem szabad állandóan aggódni mert csak ideges lesz tőle az ember és az nem jó a babának. Közhely, de igaz.

Annyi sok sok babóca születik, miért pont a tiéd ne születne meg?

Élvezd a babavárást és beszélgess vele sokat, meg simizd, hátha "megérzi" :))

2010. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
csak a pozitiv gondolatban bizz és higyj nem lesz semmi baj!
2010. ápr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszel Istenben,sokkal könnyebb a babavárás. Próbáld meg letenni a félelmeidet,imádkozz azért,hogy minden rendben legyen. Nálam beválik,pedig régen elég stresszelős voltam.

Szép napot!

2010. ápr. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hu én is igy vagyok vele , de nem szabad rosszra gondolni, foglald el magad, s ott a párod beszéljétek meg sokat segíthet

17 hetes kismama

2010. ápr. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, én is kb. 6 hetes vagyok a múlthéten voltam uh.n és akkor még nem volt szivhangja két hét mulva kell menjek újra de néha engem is elkap a félelem és aggdás, hogy mi van ha üres a petezsák ha nincs is benne babóka nem lesz szivhang akkor se...nagyon rossz együttérzek veled de olyankor mindig megsimizem a pocim,remélem, hogy érzi.Annyira vártuk már
2010. ápr. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!