Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kismama vagyok. A...

32 hetes kismama vagyok. A külső és a középső méhszájam nyitva van (C3110). Van okom aggodalomra? Lehet hogy hamarabb fog születni a kisbabám?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem feltételnül, de tény és való, hogy a terhesség vége felé szokott kinyílni ennyire.

Pihenj sokat, feküdj, ne eröltesd meg magad, és hátha pár hétig még bent marad a baba.

2008. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szió! Igen, születhet előbb, de ez nem törvényszerű. Sűrűbben kell ellenőrzésre járnod, és nagyon sokat kell pihizni. Jó neked,hogy már itt tartasz, nekem 20 hetes korom óta van ilyen értékem, fel is tettem ugyanezt a kérdést, a keresőben megnézheted. Én kedden megyek dokihoz, remélem nem rosszabbodott, számolom rendesen a heteket, hogy nehogy koraszülött legyen! Nekem NO sex, 3x2 panangin, rengeteg fekvés, nem sok lépcsőzés, semmi emelgetés, ez a "menü":-) nagyon vigyázz magatokra! Én dec. 31-re vagyok kiirva, az még nagyon messze van! De nekem doki azt mondta, hogy kihúzhatm akár a 40. hétig is. Ja, ne fürödj, csak zuhanyozz,hamarabb kaphatsz fertőzést,és én a pisit is gyakrabban ellenőriztetem a védőnőnél bacira! Ne izgulj, ne stresszelj, mert az haskeményedést okoz, és az árt! Tudom, könnyű mondani, én sem bírom ki:-) Írj majd ide, hogy mi van veled!
2008. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A dokim pipolphent és magne B6-ot írt fel. Azt mondta, hogy jó lenne ha még egy három hetet kihúznék. Én többet szeretnék, de ez nem csak rajtam múlik
2008. szept. 20. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!