Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, akinek...

Van itt olyan kismama, akinek a 30. ik hét környékén kinyilt a külsö méhszáj? Annak feküdnie kellett, vagy csak kiméletben lenni?

Figyelt kérdés
nekem nem mondtak semmit,én nyitva vagyok 1cm-re,gondolom a házimunkát végezhetem,persze kiméletesen,nem takaritani,de mondjuk fözni vagy valami.az gondolom nem olyan megeröltetö.
2009. okt. 30. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem feküdni nem kellett csak nagyon sokat pihenni. Sokat állni nem lehetett, igyekeztem a házimunkát, amit csak lehetett ülve csinálni, hát elég vicces volt :) Pl. mosogatás, vasalás :D A munkahelyemre már nem tl szívesen mentem volna be, aztán kiírtak 2 hétre, na az jó volt :D utána megint dolgoztam egy hónapot, aztán téli szünet jött, onnantól meg már véglegesre kiírt a doki. 37. héten szültem egészséges, érett babát. (3450/55)
2009. okt. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de neked nyitva volt a méhszáj?hányadik héttől?és ugy dolgoztál?
2009. okt. 30. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk akinek kinyílik a méhszája,azt a 35. hétig nem engedik ki a kórházból!

Engem is csak azért engedtek ki 5 nap után mert nekem csak teljesen elvékonyodott!Mondjuk nekem fájásaim voltak 31 hetesen de gyorsan beértünk a kórházba!Utána szigorú fekvés volt,így két hét múlva volt kontroll,akkor már nyitva volt a belső méhszájam,mostmár azt csinálhatok amit akarok,mert már 3 kg a bébi,nincs veszély ha kibújik!

Viszont én akkor nem bírtam állni,annyira szúrkált odabent!Féltem h újra beindul!

már 37 hetes és még egyben!!!!

2009. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

24 hetes voltam a második babánkkal, mikor egy ujjnyira kinyílt a külső méhszáj. Doki salbutamol nevű gyógyszert írt fel, szigorúan 4 óránként/szem szedéssel és 6*4 MagneB6-ot. Azt mondta egyenlőre otthon feküdjek, semmiért nem kelhettem fel, csakis a mosdóba. Nem végezhettem házimunkát, nem főzhettem, szó szerint semmit. A következő vizsgálaton nem romlott a helyzet, ezért továbbra is maradhattam otthon. A férjemnek kemény időszak volt, de végül túl is hordtam 5 nappal és egy 4300 g-mos babát szültem!

34 hetes km

2009. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!