Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gátmasszázs lehet ennyire...

Gátmasszázs lehet ennyire egyszerű vagy rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
35. Hetes vagyok, múlt héten kezdtem a gátmasszázst, és miden második nap csinálom. A feszítő, égő érzés kb fél perc alatt elmúlik, és mostanra 4 ujjam befér a kétperces masszázs után, úgy hogy nem fáj csak picit feszít. (És egyáltalán nem izgat fel, az nem lehet az oka.) lehet hogy rosszul csinálom? Sajnos kissé nehezen férek hozzá, lehet jobb lenne ha megkérném a férjem hogy segítsen? Csak félek hogy ebben az esetben izgató lenne, nem tudom akkor is hatásos-e a dolog.

2016. márc. 1. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Én amikor a gátmasszázst csináltam, nem próbálgattam be az ujjaimat...ilyet még nem is hallottam???!!!!

De első babánál 2 öltéssel megúsztam, pedig közel 4kg-os volt, másodiknál gátvédelemmel sikerült.

2016. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annó,első babámnál aztmondta a védőnőm,hogy ez egy fölösleges szenvedés otthon,épp elég ha a korházban csinálják(előre megbeszélve).Ott helyben viszont olyan jó munkát vègeztek ezügyben,hogy 4 kilós babát gátvédelemmel szültem.
2016. márc. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!