Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4hónapja először feküdtem le...

4hónapja először feküdtem le a barátommal, használtunk gumióvszert. A ciklusom 27-30 napos ami azóta se változott,6-7napos és igen erős (nem barna'vérszínű') a menszeszem. Lehetek terhes vagy csak túl élénk a fantáziám?

Figyelt kérdés
De nagyon félek ha eszembe jut olyan mint amikor pánikrohamom van, hasmenésem van s hányingerem. Semmi egyéb tünet sem utal a terhességre .Már több fórumon és embertöl megkérdeztem h lehetek e mégis terhes a válasz az hogy kétlik, nem tudok hinni nekik egyszerűen félek.
2008. szept. 20. 05:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetsz a másik fórumon íróknak is!:)

Nem lehetsz terhes, főleg hogy vérszínű a menszeszed.

Ha ennyire ne akarsz még babát, védekezzetek duplán, írass magadnak gyógyszert is!

És ne stresszelj! :)

2008. szept. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem már csak akkor fogok megnyugodni amikor nem nö a pocakom amikor kell. Köszi a kommentet ilyenkor kicsit mindig jobb.
2008. szept. 20. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha megfelelően védekeztetek, akkor tuti nem vagy terhes, de ha ennyire izgulsz csinálj egy tesztet. Az sem biztos, hogy éppen akkor volt peteérésed.

A hasmenés, meg a hányinger az idegeskedés miatt van, de hidd el nem tesz jót. Nyugi :)

2008. szept. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szinte biztos hogy nem akkor volt a peteérésem arra nagyon figyeltem. Mondjuk úgy jól eltervezett volt az egész. Nem hamarkodtuk el. Köszi a kommenteket. Amúgy a hasmenés és a hányinger nem csak az idegességnek köszönhető összeszedtem valami jó kis vírust.
2008. szept. 21. 17:29
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

bármi lehetséges, de ak orai hányinger az nem terhességtől van, hanem idegességtől...

persze nem indokol de ki sem zár ez semmit.

a kimaradt menzi csak zaoknál fura, kaiknek mindig rendszeres a vérzésük.

ha védekeztetek akkoris lehetsz terhes, de kevés rá az esély, ha kilyukadt az óvszer, ha benned maradt, vagy ha ondós kézzel nyúltak hozzád azt észrevetted volna...

ha türülközőn van egy kis ondó és hozzád ér attól nem leszel terhes valószínűleg, mert a spermák haamr elhalnak a szabad levegőn...

amúgy egy csepp is elég hogy teherbe ess

azok pedgig nehezebben esnek teherbe, akiknek a méhszájuk kicsit hátrafele áll

a spermák 3-4 napig élnek max benned, és ha addig nem találkoznak petesejjttel kakor nem lehetsz terhes

akinek kimarad a vérzése lehet hogy nincs is peteérése, de elvileg lehet, sőt peteérés nem csak szokásos időben lehet, hanem mniden egyes orgazmus is kiválthat peteérést

ilyenkor gyakori az erős fehér folyás, mai pár napig tart és sok nőnél ilyenkor hőemelkedés is leőfordulhat, vagy legalábbis a szokásostól eltérő magasabb hőmérséklet.

de van akinek nagyon leesik a hője, azért pusztán a hőmérséklet alapján ne adjunk semmire...

csinálj tesztet és menj dokihoz, a hüvelyfal vastagságából és az ultrahangból minden kiderül.

egyébként van akinek szinte nincsenek is tünetei terhesség közbe, nekem sok terhességi tünetem volt egyszer ésm égsem lettem babás.

2008. szept. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem egy menstruáciom se maradt ki.
2008. szept. 26. 18:12
 7/8 A kérdező kommentje:
és anno 3 nappal az aktus után menstruáltam és azt olvastam egy könyvben h ilyenkor még kevesebb az esély arra h teherbe essen az ember.
2008. szept. 26. 18:19
 8/8 A kérdező kommentje:
az utolsó komment...hát kezdtem megnyugodni és ez most tisztességgel megijesztett. De még mindig félek elmodnai a szüleimnek a dolgot főleg ha nincs is semmi szegények szívrohamot kapnának. Tudom h ez hülyeség mert ha mégis van valami akkor igy is ugy is van
2008. szept. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!