Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, elég...

5 hetes terhes vagyok, elég erős barna folyás kezdődött ma. Mitől lehet, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2009. júl. 9. 09:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Dokinàl voltàl? Szerintem menj, el most azonnal! Nehogy elmenjen a baba! De minden esetre hivd fel!!!
2009. júl. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Irány a doki!!!!!!!!!!

A vérzéssel, folyással nem szabad játszani, mert vetélés is lehet belőle! Nem szabad elhanyagolni az eféle tüneteket.

Minden jót!

2009. júl. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseritenni, de màs tüneted nincs pl.barnás vérzés vagy folyás az elmaradt menstruáció idején

fájós derék

ájulás, vagy ájulásközeli érzés, szédülés

ingatag hangulat

végbélfájdalom

álmosság, aluszékonyság

erős, szúró alhasi fájdalom

ezek a méhen kivüli terhesség jelei!

De nem tuti hogy nàlad is ez van!

Azonnal menj az orvoshoz! Drukkolok!

Majd ird meg mi volt?

Ne hogy elkeseredj!!!

2009. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Indulj el a kórházba azonnal, ehhez mi kevesek vagyunk.
2009. júl. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal orvos, kórház!!!! Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt így tavaly 5 hetesen és másnap már véreztem, a dokim hibájából aki szart rám, későn mentem be a kórházba egy másik dokihoz, mert addigra már nem volt baba!!!

Remélem minden rendben lesz Veletek!

Már 27 hetes kismami

2009. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Orvoshoz kell menned,elmehet a baba.
2009. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
menj rögtön orvoshoz!nekem ugyanez volt,csak iszonyatos erős görccsel.kaptam Utrogestant,meg pihennem kellett és kímélnem magam.2 nap alatt elmúlt,azóta szépen növöget.
2009. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi újság? Voltál dokinál?

Remélem minden rendben!

(2.válaszoló)

2009. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltam ügyeleten, elég bunkó volt az ügyeletes doki, megvizsgált, azt mondta ez előfordul terhesség alatt, amelyik embrió egészséges az megmarad, túléli, a többi meg elhal. Menjek vissza egy hét múlva és akkor megmondják, hogy van-e szívhang, fejlődött-e. Jelenleg minden rendben, öt hetes terhességnek megfelel, csak petezsákot látott.

Azóta szerencsére abbamaradt a folyás, éppen csak minimális van, úgyhogy remélem tényleg minden rendben.

2009. júl. 10. 13:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ.
2009. júl. 10. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!