Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem 6. hetében járok,...

Terhességem 6. hetében járok, de nagyon félek a spontán vetéléstől. Hogyan vészeljem át ezt az időszakot?

Figyelt kérdés
2007. nov. 11. 16:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell ilyeneken aggódni, mivel csak rágódsz rajta és nagyobb az esélye hogy valóban megtörténik. Köztudott, hogy az anya lelkiállapota kihat a babára. Éppen ezért szertem (még ha ok is van rá) nem kell hogy mindig ezen járjon az ember feje. Inkább szedj magzatvédő vitamint, táplálkozz egészségesen és gondolja a szép babádra, akit hamarosan magadhozölelhetsz :-)
2007. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon meg tudlak érteni. Én is nagyon féltem az elején. Főképp, hogy volt még némi barnás folyásom is. Most 11 hetesek vagyunk és sikerült megnyugodnom. Ezt úgy értem el, hogy kerestem egy olyan orvost, akit bármikor felhívhatok. Szerencsére találtam is. Most ahelyett, hogy ha problémám van magam keresném a választ, felhívom az orvost, aki gyyorsab megmagyarázza mi miért van. Így nem aggódok tovább. Aludj sokat, és találj valami jó elfoglaltságot, hogy ne legyen időd gyötörni magad. Meglátod nem lesz baj. :)

Fel a fejjel! Jó babavárást kívánok Neked és szorítok, hogy minden rendben legyen.

Üdv: Angi

2007. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Én öt hónaposan veszítettem el a babámat. Nagyon rossz élmény volt. Most 6 hetes kismama vagyok és én is félek az újabb vetéléstől, de próbálok nem erre gondolni. Arra gondolok hogy egészséges babám lesz.

Légy erős és csak a jóra gondoj. Szorítok neked.

2010. okt. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!