Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rzek jóslófájdalmak, keményedé...

Rzek jóslófájdalmak, keményedések vagy görcsök?

Figyelt kérdés
Először a 20. héten éreztem ilyet, aztán a 27-28-29-30. héten egy-egy alkalommal, mikor mentem valahová. Bevásárláskor vagy ha hegynek mentem felfelé, akkor a hasam elkezdett szúrni, utána meg úgy fáj, mintha WC-re kellene mennem hasmenés miatt. Első terhességem, még menstruációs fájdalmaim sem voltak soha. Este megyek dokihoz, ő szokta kérdezni, hogy van-e keményedés/görcs/vérzés én meg nem tudom ez az lehet-e. Félek, hogy kinevet ha elmondom neki így, hogy hasmenésérzésem van.
2016. febr. 9. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem fog kinevetni. Addig is, amíg dokihoz kerülsz, próbálj szedni MagneB6-ot! Néha segít görcsök ellen.


Jóslónak még korainak mondanám...olyan 28-30. héttől gyakoribbak a jóslók, de persze lehet olyan, hogy valakinél előbb jönnek (vagy egyáltalán nem).


Mindenképpen nézesd meg magad dokival. Inkább menj hússzor feleslegesen, mint egyszer késve, és baj legyen.

2016. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!