Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek már keményedések? A 37....

Ezek már keményedések? A 37. héten vagyok, a többi lent.

Figyelt kérdés

Eddig csak kidugdosta magát a babám, de az elmúlt napokban már nem vagyok biztos abban, hogy ez ő vagy a méhem: általában a hasam teteje teljesen kemény lesz, eldeformálódik az alakja és kellemetlen nyomást érzek, levegőt is alig kapok. Van, hogy éjszakai is erre ébredek és olyankor még szúró fájdalmat is érzek a hüvelyemben.

Ha ezek már keményedések, mennyi magne b6-ot vehetek be egy nap?



2015. márc. 25. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
37. hétben már ne vegyél be magnéziumot :) mert akkor lehet, hogy nehezebben tágulsz majd a szülésnél. Én a terhességem második felét (!!!) végigkeményedtem (magnézium ellenére). Ez már teljesen normális ilyenkor. 39+3-ra jött az én babám, pedig 35. héttől már nem szedtem magnéziumot.
2015. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, az elfelejtettem írni, hogy nekem 2 hét múlva programozott császárom lesz, ezért a doki nem tiltott el a magnéziumtól...csak épp azt nem kérdeztem meg tőle, hogy mennyit vegyek be. :D Eddig napi 2db az adagom a terhesvitamin (Femibion) mellett.
2015. márc. 25. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Magne b6-bol kettő az olyan mintha megennel egy fél marék mogyorót. 6-ot szoktak ajánlani (3*2) de te sztem az orvost kérdezd. Attól mert programozott császárod lesz még nem feltétlen jelenti azt, hogy annyi magnezium kell mint mondjuk 24 hetesen.
2015. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!