Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 hetes terhességnek milyen...

1 hetes terhességnek milyen tünetei vannak?

Figyelt kérdés
2007. nov. 11. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
altalaban semmilyen bar vannak akik aztmondjak h erztek h terhesek es melluk feszult stb....az orvosok ezt megcafoljak mondvan a fogamzas egy 3 hetig tarto folyamat es a tunetek ha koran jelentkeznek is 3 hetnel elobb kizart.ezt egy ujsagbol masoltammegyebkent en sem ereztem semmit.mikor tesztet vettem mert sejteseim voltak mar 6 hetes volt,tehat kb 4 hete fogant.de sokan irjak h ez nem igaz,szoval en a cikkre es orvosokra na meg a sajat tapasztalataimra hivatkozva mondom ezt.
2007. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőmnek most lett pozitív a teszt, egy kicsivel több mint két hete fogant, de már 1 hete érezte a tüneteket, sőt már hányt is!
2007. nov. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
alkat kérdése hogy a szervezet hogyan reagál a terhesség tényére nekem a 27ik hétig semmi tünetem nem volt(persze azért elöbb vettem észre mint 27 hét),de sem hányinger,sem mellfeszülés,sem menstruáció kimaradás,semmi nem volt ami a terhességet alátámasztaná,szóval szerintem mindenkinek a szervezetén múlik,hogy hogyan viseli a változást,nekem annyi volt hogy hisztis lettem.ezt a párom mindig arra fogta,hogy "ez nő,és ez is hisztis".
2007. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára úgy van, mint ahogy azt az előző válaszoló írta, hogy egyénenként nagyon változó. Nekem a mellfeszülés volt az első tünetem, a várható menstruáció előtt már pár nappal. Gondoltam is, hogy ez a menses előjele is lehet. Szerencsére baba lett :)
2007. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottm már több nőtől, hogy szinte első naptól "érezte", hogy terhes. Nekem a menses kimaradása után 2 héttel-mindig késik-kezdett fájni a mellem (5 hetes voltam), és akkor csináltam tesztet, ami + lett. Azóta sincs más tünetem, csak a néhai hasfájás-nő a méh.
2007. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!