Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha 20 hetesen nem minden...

Baj ha 20 hetesen nem minden nap érzem hogy mozog a kisbabám?

Figyelt kérdés
nagyon félek hogy valami baj lehet..:(
2007. nov. 11. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az anyósom mesélte, hogy a férjem is ilyen volt. Volt, hogy csak minden második nap rugott egy kicsit.

Lehet,hogy Ő is olyan nyugodt gyerek és felnőtt lesz mint az én párom. Tedd a kezed a hasadra és kérd meg, hogy jelezzen. Ezt egy könyvben olvastam. Saját tapasztalatom sajnos még nincs. De mi is tervezzük a kisbabát.

2007. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 21 hetes terhesen éreztem először a kislányomat. Nem volt egy aktív baba. Nem rugdosott csak el el lökte magát a hasamtól. Azon kívül volt olyan nap, hogy nem is éreztem még később sem olyan sokszor. Az utolsó hónapban volt nagyon aktív amikor már kicsi volt a helye. Nem rugdosott nekem sem ne aggódj, csak mikor lefeküdtem és jobban odafigyeltem akkor éreztem de akkor is volt, hogy meg sem mozdult - illetve én nem éreztem. Ő még mozoghat attól, hogy te nem érzed. Most hogy kibújt már annál aktívabb. Figyeld csak meg a 9. hónapban hullámozni fog a hasad annyira helyezkedik majd.

Ne aggódj nem lesz semmi baj.

Sok sikert a babához!

2007. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nincsen semmi gond,ne aggódj.Nem minden baba mozog egyformán.Van akinek nyugodtabb,van akinek mozge´konyabb.Nekem például sokat mozog,van,hogy aludni sem tudok töle.

Gratula a babához,és sok boldogságot.

30 hetes kismama.

2007. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggodj, nincs baj!! Gondolj arra, hogy a babadnak is megvan a maga ritmusa, alszik, pihenget.. lehet, hogy valami front van eppen..stb. Azt nem irtad hogy elso vagy hatsofali mehlepenyed van-e, mert ha elsofali (ezt valamelyik uh-n nezik, de nem tudom melyiken mert en Finnorszagban vagyok terhes es itt is fogok szulni) akkor elol jobban "ki vagy parnazva" es kevesebe vagy ritkabban fogod erezni a babat valoszinu a terhesseg vegeig. De akkor se aggodj!!!
2007. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!