Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabad szénhidrátmentes...

Szabad szénhidrátmentes diétát csinálni 31 hetesen? Elvileg a kisbabám a pocakomban elveszi amire szüksége van.. No de hogyan?

Figyelt kérdés

Látványosan kúsznak fel rám a kilók. Orvos ezt javasolta, mert ártok a babának, ha meghizom.. Igy is már 2 kilós a pocaklakóm.. Attól fél, hogy ha sokat hizom, óriásbaba lesz és nem tudom végig kihordani..



2008. jún. 7. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:
elveszi a köldökzsinóron keresztül. A dokid mit mondott szabad szénhidrátmentes diétát csinálni??
2008. jún. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig teljesen kivonni a szénhidrátot ennyi idős terhesen nem szabad.Én a cukor végett diétázok,de nekem mondták,hogy a napi 160g ch alá nem mehetek amíg kismama vagyok...38hetes kismama
2008. jún. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez állati butaság, nem szabad csinálni, csak csökkentsd e bevitt szénhidrát mennyiségé, illetveállj át egészségesebb szénhidrátokra: barna kenyér, sok gyümölcs, stb. Amúgy elég sok embernek van ilyen korban már 2 kilós babuja, nekem is akkörül van, holott összesen 3 kilót szedtem fel egész terhességem alatt. A második fiam 4,20-szal és 60 cm-vel született, és akkor is 6 kilót, ha híztam... A baba mérete nem ettől függ egyedül, hanem a genetikai adottságaitól is. Én azt nem értem, hogy miért ne tudnád kihordani, ha nagy lesz??? Kihordani nem nagy eresztés egy óriásbébit, megszülni más más eset...
2008. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!