Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik a végén jártok, kismamák,...

Akik a végén jártok, kismamák, ti is érzitek a végét, ti is álmodtok babátokról és ti is már nagyon várjátok? Érzitek azt a ˝más˝ érzést így a finishben?

Figyelt kérdés
Én már annyira várom picibabám, érzem, hogy vége ennek a terhességnek és érzem, hogy most minden más lesz és nagyon várom! Ma délután is a picivel álmodtam, mosolygott rám, olyan édes volt :) Hihetetlen új anyai érzés fogott el. pedig második babám és a elsőt is nagyon imádom :) Már kiírt napom van és nagyon érzem,hogy közel az idő, olyan furcsa..
2010. márc. 28. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Még csak 32 hetes vagyok, de kavarognak bennem is hasonló gondolatok. :) Sokszor álmodom a babával, szoptatni szoktam, illetve ahhoz készülünk.

Sokszor úgy érzem, még nagyon-nagyon messze van a vége, máskor pedig, hogy egy pillanat és itt a babám.

2010. márc. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, de én mostanában nem álmodom4Párszor álmodtam a szülésről, de mostanában nem!Ez a második babám, az elsőnél sokat álmodtam!10 hetesen megálmodtam hogy lány.

Aztán hogy szép göndör hajú kislányom totyog a szobában,, stb!Persze még véletlen sem hasonlít az álmomban szerelő kislányhoz!És a szülésem is teljesen más volt mint az álmomba!Ezeknek az álmoknak nem szabad nagy figyelmet tulajdonítani, mert nincs alapja, csak a baba utáni vágy, félelmek,gondolatok jönnek vissza benne!

2010. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én még csak 30 hetes vagyok, de már álmodtam, hogy megszoptatom a babám, meg, hogy császárral szültem és bent vagyok a kórházban.

Korábban azt is megálmodtam, hogy fiú lesz és ezt az UH-n is megerősítették. Már én is várom a végét. Üdv

2010. márc. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és éjjel sokszor felébredek mostanság. Elkap az izgalom, és az izgatottság, hogy milyen lesz majd. De cseppet sincs bennem félsz, hanem nagyon de nagyon várom már a picimet!!! Hihetetlen jó érzés!!
2010. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!