Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom h kisfiunk lesz e...

Nem tudom h kisfiunk lesz e vagy kislányunk. A 16. héten dimenziós uh-on 99%ban azt mondták h fiú, a 20. on is ugy nézett ki, és most nem tudják megmondani, teljesen el vok bizonytalanodva, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Kisfiút szeretnénk- már majdnem mindene megvan, és már annyira beleéltük magunkat! úgy bánt most ez.olyan kellemetelnül érzem magam
2008. szept. 18. 08:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak vígaszképpen írok neked, mi ugyanis egyáltalán nem tudjuk, fiúcska vagy kislány van-e a pocakomban, pedig már a 34. hetet töltöm. Nekem sajnos a kezdetektől csücsül a babám, eddig úgy tűnik, nem is akar másképp helyezkedni, a pici lábacskája pedig mindig útban van. Már most simán sportot űz abból, hogy a végletekig felcsigázza a szülei, nagyszülei kíváncsiságát:))

Valahogy mégis én úgy érzem, kislány lesz, max szülés után meglepődök a zacsin+fütyin:))

2008. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hát igen, van ilyenis én mégis nyugodtabbnak érezném magam ha tudnám kisfiú vagy kislány, és úgy készül a dolgokra.
2008. szept. 18. 11:04
 13/17 anonim ***** válasza:
Naná, én is nyugodtabb lennék, ha tudnám biztosra, meret a megérzés simán csalhat, de ha egyszer a babám nem akarja mutatni...! Engem leginkább a vásárlás miatt idegesített a bizonytalanság, de már kezdek beletörődni, mást úgysem tehetek. De ha olyan magas százalékban mondták, ráadásul 2-szer is, akkor fiúcska. Később már azért nem tudták mondani, mert egyre kisebb a helye, akaratlanul is takarja magát, mert már össze kell húznia magát. Ne érezd magad kellemetlenül! Nyugi, gyönyörű, egészséges kisfiatok lesz! Ugye??!!
2008. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
remélem igy lesz!
2008. szept. 18. 11:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk mindenki meg volt győződve arról, hogy kislányunk lesz. Nevet nem választottunk. A 18. héten kiderült, hogy kisfiú. Kezdjük megszokni és minnél több édi ruhát találunk neki annál jobban örülünk neki. Nevet még midig nem választottunk neki. Most csak bogyókának, bébibogyónak vagy mikor hogy becézgetjük.

21 hetes pocakos

2008. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem fiút mondtak a 16.héten 4D-n,nálunk pont fordítva van mi lányt szerettünk volna,de nálunk elég egyértelműen látszott a kis "kukac" sajnos.Most már úgysem lehet rajta változtatni,örülönk a fiúnak is :)
2008. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Saját tapasztalatból mondom, hogy nem jó bele élni magát az embernek egyikbe se. Nekem mindenki azt fújta fiad lesz, még meg is jósolták, én is azt szerettem volna, hétfőn voltunk 4d-n, a nő egyértelműen 2-szer is azt mondta, hogy kislány, el sem akartam hinni, úgy meglepődtem. Férjem amúgy is kislányra vágyott, de most már én sem bánom, valóban mindegy, egészséges legyen. Egyébként nekünk is vannak kék ruháink, de az még mindig jobb kislányra, mint rózsaszín a kisfiúra.


Kívánom, hogy teljesüljön a vágyatok!

23 hetes kismama

2008. szept. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!