Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom h kisfiunk lesz e...

Nem tudom h kisfiunk lesz e vagy kislányunk. A 16. héten dimenziós uh-on 99%ban azt mondták h fiú, a 20. on is ugy nézett ki, és most nem tudják megmondani, teljesen el vok bizonytalanodva, most mi lesz?

Figyelt kérdés
Kisfiút szeretnénk- már majdnem mindene megvan, és már annyira beleéltük magunkat! úgy bánt most ez.olyan kellemetelnül érzem magam
2008. szept. 18. 08:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű fiú lesz, de 100% csak akkor, ha kibújt. Most azért nem mondták meg mert valószínű nem látszott, esetleg eltakarhatta, vagy ott volt a zsinór stb.

Ne érezd magad kellemetlenül most még én sem hiszem el pont ezért, kétszer mondták, hogy fiú és örülnénk is, de ha lány lesz amikor kibújik ugyanúgy fogod szeretni-hidd el.

2008. szept. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha ez vígasztal mindenkinek megvan a vágya,csak az álszentebb része nem ismeri be.Persze ha nem az lesz nem baj...de azért vágyaink csak lehetnek!Nekem 16 hetesen megmondta az orvosom hogy lány lesz!(mi azt is szerettünk volna),csak hagyományos uh-n voltunk de valahol belül éreztem hogy lány is lesz..és igen lány lett!Nagyon szurkolok Nektek,hogy teljesüljön a Ti vágyatok is!
2008. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
persze ez biztos, de annyira fiút szerettünk volna, és arra is készültünk, mivel az elején megmondták 99%ban h az lesz. most meg azt mondta a doki, h a fenekénél nem látja kilógni a zacsiját, valószinű lány, ha ennyire nem akarja magát megmutatni. dühös vagyok ezekre az uh-osokra
2008. szept. 18. 08:59
 4/17 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne ha igy lenne, de most nem jó ez a bizonytalanság. eddig Balázsnak szólítottuk, mióta tudtuk h kisfiú valószinüleg, de most nem tudom h mit mondjak neki. és ha lány mi meg végig Balázsnak szólítottuk?!
2008. szept. 18. 09:02
 5/17 anonim ***** válasza:

Szia.Szerintem ha 99%ba azt mondták,hogy fiú akkor az is lesz:)Ha azt mondták volna,hogy lány ás utána fiu azt jobban el tudnám hinni:)Szerintem nyugi:)

Minden jót,boldog babavárást

33hetes kismama

2008. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2008. szept. 18. 09:19
 7/17 anonim ***** válasza:

Először a 21. heti UH-n nekünk i fiút mondtak(bár én már a 9. héten megéreztem), utánna 1 hónap múlva a saját orvosom lányt mondott.Meg is lepődtem, mondtam hogy a múltkor fiút mondtak. Azt mondta háttal van a baba, és nem látszik rendesen. Aztán a vége felé már ő is biztosra fiút mondott, és az is lett. Azóta 8 hónapos, és örültem hogy így alakult, mert van már egy lányunk is(bár a férjem lány szeretett volna megint).

Szóval nem mindíg látszik rendesen, de ha elsőre fiút mondtak, akkor szerintem az is.

Boldog babavárást.

2008. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
reméljük. kööszönöm.
2008. szept. 18. 09:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Drukkolok Nektek,hogy teljesüljön a vágyatok,de ha mégis kislány lenne,annak ugyanúgy fogtok örülni!

Mi már a 12-ik heti 4D-n láttuk a bizonyítékot,majd utána is :) Persze én "tudtam" mindig,hogy kisfiú lesz,söt a férjem is.De az a lényeg,hogy egészséges legyen!

Lehet,hogy a köv. uh-n már úgy fordul,hogy megmutatja mindenét!

Szorítok!

2008. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
hát az jó lenne nagyon, mert akkor megnyugodnánk, persze az is fontos h minden rendben legyen és egészségesen szülessen meg! csak most emiatt egy kicsit el vagyok szomorodva, mert tudom h a párom fiút szeretne, és persze én is
2008. szept. 18. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!