Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az hogy a fiúk hamarabb...

Igaz az hogy a fiúk hamarabb kezdenek mocorogni?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ezt még nem hallottam. De a baba mozog az elejétől kezdve és az hogy mikor érzed a mozgását, a testfelépítéstől függ, illetve attól, hogy hanyadik babádat várod.

Minden jót.

2008. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én ezt nem tudom.Első babámat várom és fiú lesz.Én például 17-18hetes kórban kezdtem el érezni.Viszont ha valaki a második babáját várja ő már hamarabb megérzi van,hogy már 13-14hétben.

Te hól tartasz?

26hetes pocis

2008. szept. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: én vékony testalkatú vagyok, és a 17.héttől érzem a babát, de intenzíven a 20. héttől és kislányt várok!! Üdv
2008. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is vékony testalkatú vagyok, első babámat várom fiú lesz és a 17. héttől érzem a picit!

28 hetes kismama

2008. szept. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én első babámat várom és még nem tom fiu vagy lány-e,de azt tudom hogy én csak 22 hetesen éreztem először a babám mozgását.Jó babavárást.Sok boldogságot.Egy 27 hetes kimami
2008. szept. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!!!!!

A 17. hétben vagyok,csak azért kérdeztem mert ezt olvastam.Igazából kiváncsi vagyok nagyon. A héten megyek dokihoz,remélem kiderül.


Mégegyszer köszi

2008. szept. 17. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az első babámat várom, 16 hetes terhes voltam, amikor először éreztem Őt, és is vékony testalkatú vagyok, 53 kg-ról indultam.Ja, és Kisfiam lesz!!!
2008. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!