Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el a babák a...

Mikor kezdenek el a babák a kiságyukban mocorogni, pl. keresztbe fordulni vagy elkúszni a rácsig?

Figyelt kérdés
2008. aug. 24. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos koruktól mindenképpen!

Megfordulnak,ülni próbálnak,8 hónaposan már másznak,vagy még hamarabb.

Nálunk 11 hónaposan már kapaszkodva de felállnak az ikrek,az egyik kislány ő hamarabb csinál mindent mint a kisfiu!

2008. aug. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én picim már két hete csinálja kb.,most 8 hetes!
2008. aug. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kislányom most kezdett el körbeforogni a kiságyban.

6 hetes egyébként.

2008. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kislányom már négy hetes korában elkezdte, azóta folyamatosan csinálja, mára már a fejvédő sem akadály számára kidugja a lábacskáját, úgyhogy mindíg árgus szemekkel figyelem. Mindíg keresztbe-kasul fekszik a drágám, pörög forog és a takaróját is folyton lerugja. Most 17. hetes.
2008. aug. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám 2hetesen simán kersztbe fordult benne.Anyukám itt volt segíteni azon a héten és nem hitt a szemének.90fokot fordult benne..máig csinálja sőt már felfedezgeti,hogy a lábát ha kitámasztja tudja magát tologatni..6hetes a babám
2008. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár hetes koruktól már kúsznak az ágyban és forognak (persze nem hasról hátra) ahogy mocorog, úgy megy arrébb mindig. Az én lányom minden nap valamelyik rácsnál találjuk, van, hogy teljes 90 fokban elfordulva. Most 14 hetes, azóta csinálja, mióta hazajöttünk a kórházból. :)
2008. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3hetes kora óta keresztbe fekszik, hiába fektetem középre és egyenesen. 3perc és a fejvédőn ölelgeti a macit. Most 5 hetes.
2009. nov. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!