Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ valaki Nuk kézi...

Használ valaki Nuk kézi mellszívót? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem ez a márka a szimpatikus, és mivel a cumisüvegek és cumik, amiket vettem is Nuk-osok, ésszerű lenne mellszívóból is ilyet vennem, mivel ehhez Nuk üveg a tartozék, nem kéne áttöltögetni. Tapasztalatokat viszont nem nagyon találok, mindenhol az Aventet éltetik.
2010. márc. 27. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kíváncsi vagyok, mert nekem is Nuk-os mellszívóm van.
2010. márc. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok. Irtam a For Baby Kft-nek, akik Nuk termékek forgalmazásával foglalkoznak.

Ezeket a válaszokat kaptam a kérdéseimre, gondoltam megosztom veletek:

,,A NUK Sensitive mellszívó egyik tartozéka a puha szilikon betét, ez stimulálja a mellet a fejéskor.

A mellszívó fertőtlenítendő részeit lehet a NUK gőzsterilizátorban fertőtleníteni.

A Sensitive mellszívó széles nyakú cumisüveghez kialakított , korszerű

mellszívó, míg a Comfort a hagyományos cumisüveggel használható, kézi

mellszívó.

Egészségpénztári kártyával megvásárolható, amennyiben elfogadóhelyen kívánja megvásárolni.''


Továbbra is várom a hozzászólásokat!!!!

2010. márc. 30. 11:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem ilyen van én nem tudtam használni valamiért, lehet hogy béna voltam hozzá,ígyén kézzel fejtem nekemúgy jobban jött a tejcsi.
2010. márc. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is NUK volt de nem jött be, megmondom öszintén szerintem az Avent a legjobb, nekem sima kézi volt de tényleg jól sziv, és könnyű használni.
2010. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egy közeli bababoltban is érdeklődtem, és ők is az Avent Isis kézi mellszívót ajánlják inkább. Állítólag nem szív jól a Nuk. Hát, akkor azt hiszem, marad az áttöltögetés, mert amúgy a Nuk cumik, cumisüvegek szimpatikusak.
2010. márc. 30. 14:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Nuk van. Pnt én is ezért vettem, amiért te, mert a cumi, cumisüveg, minden NUK-os volt.

Én teljesen elégedett vagyok vele.

Sajnos 2 hónapos kora óta nem elég a tejem, ezért kénytelen vagyok hozzátáplálni, és mellette lefejni a tejet, mert a cicit nem fogadta, fogadja el. Már 7 hónapja ezt az egy mellszívót használom, és teljsen jó!

-7 hónapos baba anyukája-

2010. márc. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor van ellenpélda is.:) Kinek ez, kinek az válik be.
2010. márc. 31. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!