Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Vegyek mellszívót? Milyet...

Vegyek mellszívót? Milyet érdemes? Tapasztalatok? Kézi vagy gépi? Milyen árban kapható?

Figyelt kérdés
36hetes vagyok.
2009. máj. 18. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Avent van, kézi, én nagyon sokat használtam, mert a kisfiam nem szopizott rendesen, ezért fejtem neki a tejcsit. Kb 14000 Ft volt (voltak hozzá tároló poharak + cumisüveghez való cumi).
2009. máj. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia kismami.Én vettem emllszívót,Avent pumpás kézi mellszívót vettem a tesz-veszen.először csak az első napokban használtam,aztán beált a tejtermelés és nem fejtem többet,már sajnáltam i,hogy vettem mellszívót,de 3 hósan egyik napról a másikra begyulladt a mellem,és azóta a legfontosabb darab a kellékeim között.Sógórnőmnek elktromos van,ő azt nem tudta használni,mert véraláfutásosra szívta neki.Nekem ez nagyon bejött,tudom ajánlani.

Kitartást neked a hátralévő időhöz.

4 hós anyuka

2009. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Avent elektromos van, táskában lehet kapni, van benne 2 cumisüveg is, meg kézi adapter. Az elején nagyon nagy hasznát vettem, mikor beindult a tejem, aztán az 1. hónaptól kb. már nem nagyon fejtem, viszont utána néhányszor tényleg jó volt, hogy volt. Nekem is volt hogy a szilikon ahogy hozzáért, picit vízhólyagos lett, de utólag rájöttem, hogy azért, mert nagyon gyors pumpálásra állítottam. Te magad beállíthatod a tempót, és utána úgy csinálja.
2009. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a kórházból hazatérve vettem, mert akkorra kiderült, h' szükség lesz rá. (mi sokáig voltunk bent, két hétig csak fejve adhattam neki). Nem terveztem, h' fagyasztok tejet, csak szoptatni akartam. Az én babám elég nehéz eset volt, alig néhányszor volt alkalmam szoptatás után fejni, viszont kétszer voltam lázas beteg, és akkor nagyon jól jött. Illetve amikor muszáj volt itthon hagynom, és nem értem vissza időben, akkor is előre fejtem. Szóval szerintem egy kézit érdemes beszerezni, mert lehet, h' csak egyszer lesz rá szükség, de akkor nagyon. Ha pedig tartalékolni akarsz, akkor muszáj. Én Medela kézi mellszívót vettem, mert azt lehet bővíteni elektromossá, ha szükséges. Nálunk nem került rá sor. Tavaly ősszel 5000,-Ft-ba került újonnan.
2009. máj. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia.

Avent kézi van, de sokszor mérgelődök, mert középen az a kis fehér lezáró mindig kiugrik.

másnak is?

bocsi, hogy én is kérdezek itt..

2009. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Én többet kipróbáltam,mert sajna nem szopizott a babám.Nekem az avent kézi mellszivó vált be.Ha valami meghibásodik benne lehet rendelni.Régen ez volt az AVENT cégnek a telefon száma:0613632903.

Nagyon rendesek voltak,itt bármit tudtok hozzá rendelni,persze ha garanciás kicserélik.

2009. máj. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!