Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vészeltétek át ezt a...

Hogy vészeltétek át ezt a néhány hetet?

Figyelt kérdés
Buta kérdés, de elmúlt a hányingerem, az émelygésem, már a szagokra se vagyok annyira érzékeny, a cicim sem fáj csak néha, de még nem érzem mozogni :( 14 hetes múltam, és majd csak április közepe, vége felé megyek újra uh-ra. Hogy bírtátok ki ezt a néhány hetet amíg nem volt semmi jele a babának?
2010. márc. 27. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

éppen ez a jele,hogy nincs semmi jele :D

Azaz,ha valami baj lenne,akkor azt éreznéd,annak lennének jelei.Amíg nincs semmi,nem vérzel,nem görcsölsz... addig minden rendben van.

Nyugodj meg,élvezd a terhességed és pihenj amennyit csak tudsz,mert ha nagy a baba és nyom,mocorog,csuklik... akkor már nem tudsz majd :D

Boldog babavárást,5 hetes anyuka

2010. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást :)

Neked pedig jó babázást, és jó egészséget kívánok!

2010. márc. 27. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg,nem lesz semmi baj.

Nem sokára érezni fogod,és akkor nyugodtabb leszel.Én amúgy azt is szoktam csinálni,hogy rágondoltam arra az öblítőre,amitől megundorodtam,vagy megszagoltam,és amikor a fújjj de utálom érzés jött,akkor megnyugodtam. :-D

Minden rendben,ne aggódj!


7 hós baba anyukája

2010. márc. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem buta kérdés, ezen szerintem mindenki átesik. Én is aggódtam mindig és alig vártam a következő uh-t. Ez természetes, de ne aggódj, minden rendben lesz veletek. A tünetek néha erősebbek, aztán gyengülnek, eltűnnek,megint előjönnek. nálam is így volt és nagyon paráztam,de felesleges volt. Hamarosan érezni fogod a mozgását, az megnyugtat majd! Boldog babavárást! 25 hetes km
2010. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ameddig meg nem mozdult, nekem pokol volt minden egyes nap. :) Nnincs rá gyógymód, el kell hinni, hogy minden rendben van!

32 hetes kismama

2010. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én vettem egy szívhang-hallgató dopplert (nagyobb bababoltokban kapható), és ha nagyon rámjött a para, meghallgattam a szívverését. Nagyon megnyugtatott, ahogyan erősen dobogott a kis szíve. Így kibírtam egyik ultrahangtól a másikig.
2010. márc. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt érzem mostanában.Szerdán töltjük be a 15. hetet, szóval nagyjából egy idősek a babáink.Ugyanígy vagyok.Szagundor megvan még( bár már nem olyan vészes), és a 24 órás álmosság, mellfeszülés.Ezeken kívül semmi.Sokszor olyan, mintha nem is lennék terhes.Nagyon rossz, hogy nem érzem mozogni, és nehéz lesz kivárni.És most voltunk UH-n is, legközelebb május közepén megyünk a kötelezőre,addig semmi.Nyugi, szerintem április végén már mocorogni fognak.
2010. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia. én azaz a kis drágánk pénteken töltötte a 14 hete. két hete elmúltak a nagy tüneteim, a cicifájás maradt meg, olykor éjszakai is felkelek rá, annyira fáj ha elnyomódik.

engem is aggaszt hogy vajon minden rendben van e, főleg hogy nem lett túl fényes a 12 hetes vérvételem! de reménykedünk benne hogy minden rendben van és alig várjuk hogy végre újra mehessünk a dokihoz UH-ra. addig még bő 2,5 hét van


jó babavárást :-)

2010. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!