Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árt néhány óra füstös helyen?

Árt néhány óra füstös helyen?

Figyelt kérdés
Párom szülinapja lesz egy füstös kocsmában,nem tudom, hogy ártok-e, ha 3-4 órát én is ott vagyok. jó lenne,már a társaság meg az emberek miatt, egész héten egyedül vagyok itthon. sajnos szívom máskor is a füstöt,mert anyósomék cigiznek a lakásban rendesen, ha náluk vagyunk,elkerülhetetlen.
2011. nov. 2. 16:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy alkalomtól nem lesz bajod, de használni sem fog.
2011. nov. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem leszel rosszul tőle (pl. fejfájás), akkor menj nyugodtan.


Mondjuk azon érdemes elgondolkodni, hogy ha meglesz a pici, mennyit viszitek anyósékhoz, ha ott mindig füst van...

2011. nov. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én minden héten egyszer mentem a barátnőimmel kávézni. Ők dohányoznak, én amúgy sem.

Mindig azt az asztalt foglaltuk le, amelyik szellős helyen volt, a bejárat mellett. (Pláza kávézó, így nem jött be hideg.) Ők meg igyekeztek nem felém fújni a füstöt, ráadásul kevesebbet szívtak, amíg ott voltam.

Szerintem egy alkalomtól nem lesz semmi bajod.

2011. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyósékat úgy akarom megoldani, hogy ők jöjjenek hozzánk,ne mi szaladgáljunk pici babával, nálunk pedig csak kint lehet cigizni.
2011. nov. 2. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Artani biztos, hogy art, mert ez passziv dohanyzas, ami karos. Hogy egy alkalomtol mennyire, azt nem tudom. En a terhesseg alatt vagy ugy inteztem a barati talalkozokat, hogy nem dohanyzo helyen vagy nem mentem. Plaza parkoloban, ha cigiztek, vettem egy nagy levegit is ugy mentem el a fustos helyen. Ferjem szulinapjan bar teraszos helyen voltunk, szabadlevegon, de megkertem, hogy a dohanyzo vendegek, koztuk a ferjem is:), vonuljanak picit felre. Biztos bogarasnak neztek, de nem akartam fustot beszivni, pont. Pedig terhesseg elott dohanyoztam.
2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy szilveszterem volt ilyen. Akkor voltam 7 hetes terhes. Mivel a párom volt a "ceremóniamester", mindenki ismerte, így aztán persze mindenki tudott a babáról. Szerencsére a dohányosok tiszteletben tartották, és csak az udvaron gyújtottak rá! Magam sem akartam elhinni! És a férjemmel sem akartak még annyian koccintani! :)
2011. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, és anyósomékhoz nem szívesen viszem a kislányomat, mivel 4-ből 3-an láncdohányosok. Ők viszont bármikor jöhetnek. A szabály csak annyi, hogy a dohányzó szakasz az erkélyen van...
2011. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ma voltam egy nőgyógyász-onkológusnál, mert szeretnék gyereket. Kérdezte, hogy dohányzunk-e a párommal, mondtam hogy nem. Erre ő, hogy az jó mert a dohányzás nagyon-nagyon sok betegséget kihoz.
2011. nov. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!