Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy nincs semmi...

Létezik, hogy nincs semmi bajom, mégis húgyúti gyulladásom van?

Figyelt kérdés
7én vizeletben labor szerint leucocyta 75, ma védőnő szerint fehérje +.
2016. jan. 18. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt úgy húgyúti gyulladásom (felfázás), hogy nem éreztem semmilyen tünetét, de tényleg semmit, csak a vizeletemben volt mindenféle. nem kellett gyakrabban pisilni, nem fájt a pisilés meg semmi. a dokim írt rá gyógyszert, beszedtem, mert mondta, hogy nem a tüneteket, hanem a bacikat irtjuk ki.:)


22 hetes voltam akkor.

2016. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha nekem húgyúti fertőzésem van, elég durva fájdalmam van.
2016. jan. 18. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt mindig, azt az esetet kiveve.:) de mi mas is lehetne? Elcserelt lelet?
2016. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a leucocyta be sincs jelölve a labor eredményem, mint eltérés. Az az + meg hát nem tudom. Viszont a vesefunkcióm nem lett jó, nem kellett éhgyomorra menni, így nem tudom, fals-e az eredmény, vagy valóban gond van.
2016. jan. 19. 10:18
 5/5 anonim ***** válasza:

hát, akkor mutasd meg a leleted a háziorvosnak, ha a védőnő nem mondott rá semmit, csak fehérjét talált.


nem tudom, hány hetes vagy, de a fehérje a vizeletben jelenthet toxémiát (ha más tünetekkel is együtt jár).

2016. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!