Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik Béres Magnéziumot szednek...

Akik Béres Magnéziumot szednek: Ti hányat vesztek be egy nap belőle?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Én is a keményedés miatt napi 3-4 szemet veszek be.
2010. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A Béres-ből elég 1 szem, mert 250mg-os, én elfeleztem, és délelőtt-délután vettem be felet-felet! A MagneB6-ból (nem a béres gyártmányúból) szoktak 3*1-et vagy ettől is nagyobb adagot javasolni, de annak 1 szemében csak 48mg magnézium van!

Akik azt írták, hogy 3-4 szemet szednek / nap, azok biztos hogy a Béresre gondoltak?!???? Szerintem az rengeteg!

Persze ha a dokid tudja, hogy azt szeded,és 2-t javasol belőle, az más, ő biztos tudja mit beszél!

35 hetes kismama

2010. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi az újabb válaszokat is. Nekem mindig azt mondja a doki, hogy nem fogok Mg-mérgezést kapni, mert a felesleget kipisilem, meg hogy pl. akiket kórházban kezelnek keményedés miatt, azok ennek a többszörösét kapják, mert valahány gramm a max. adag belőle, ezekben a tablettákban meg csak mg-ok vannak, szóval ahhoz képest kevés. Bízom benne, hogy tudja mit beszél, meg hát inkább szedem a 2-t, hogy ne keményedjek sokat. Az egyetlen mellékhatása nálam, hogy szinte állandóan lazább a székletem a "sok" Mg miatt. Nektek is? Ezt a papírján is olvastam, hogy okozhat ilyet.
2010. márc. 26. 13:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is tapasztaltam, de szerintem ez jó (főleg, hogy a kismamák általában székrekedéssel küzdenek)!
2010. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, legalább ezzel nincs gondunk! ;-)
2010. márc. 29. 09:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!