Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes Kombinált tesztemet...

12 hetes Kombinált tesztemet megnéznétek? Nagyon aggódom miatta. Köszönöm előre is. :- (

Figyelt kérdés

Kombinált tesztem aggódásra ad okot...így estére totál beparáztam, a dokimat meg holnap délután tudom hívni.


PAPP-A szint 470miu/L 0,27Mom

szabad B HCG szint 8,4Ng/ml 0,26Mom

Tarkóredő 1,4mm 0,93Mom


szűrés: negatív

Down 1:15000


s amiért aggódok :


Edwards-kór 1:380



szerintetek tényleg vészes az érték, vagy a negatív szűrés azt jelenti hogy egészséges a baba?


14 hkm


2010. márc. 25. 20:22
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

szia!


ma értem el a dokimat. azt mondta nem mondhatja hogynincs baj, ezt vizsgálatok fogják követni, ugye lesz majd a 16 hetes vérvétel. de jó jel hogy a szűrés az negatív, de ez sem biztos azért. 200alatti érték ami aggódásra ad okot....hát, mondani sem kell hogy ma is kibőgtem már magamat! azt hiszem 18 hetesen 4D-re is megyünk hogy töviről hegyire megnézzék picurt hogy minden rendben.mert remélem hogy minden rendben!


írd meg mi volt az orvosnál, akár ide,akár privátban emailben. remélem nem lesz gond nálatok, várnom a fejleményeket.


vigyázz magadra meg a picurra. :-) szia

2010. márc. 29. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!