Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 helyett 34 hetesen megyek...

33 helyett 34 hetesen megyek terhesgondozásra betegség miatt, ez baj?

Figyelt kérdés

Nem magánrendelés, sajnos a rendelőt nem tudom telefonon elérni, a recepción meg nem tudnak ezzel kapcsolatban semmit sem mondani.

Sajnos nagyon megfáztam, tegnap voltam háziorvosnál, kaptam rá gyógyszert, nézett vizeletet is, meg vérnyomást is, szóval azért látott orvos így is, de ha nem muszáj, nem vergődnék el a város másik végébe (főleg ilyen mocsok hidegben) betegen, meg gondolom a váróban a többi kismama sem örülne neki, ha ott köhögnék meg prüszkölnék.

Négyhetente kell mennem terhesgondozásra, ez ma lenne esedékes. Ha kihagyom, és egy hét múlva megyek, akkor kihagyok valami fontosat? Úgy értem, van valami, amire már most kéne esetleg beutalót kapnom (vérvétel, vagy ilyesmi), vagy nem csúszok le semmi vizsgálatról, ha jövő héten megyek?


2016. jan. 5. 08:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem csúszol le semmiről, az terhesség alatt nincs olyan vizsgálat, amit csakis egy adott héten lehetne megcsinálni. 33-34 körül amúgy épp nincs is semmi amúgy. Se magad, se a többi kismama miatt ne menj így! Jobbulást!
2016. jan. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huhh, köszi, megnyugtattál, akkor vissza is fekszem aludni :) Még egyszer nagyon köszönöm :)
2016. jan. 5. 09:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!