Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy betegség?

Terhesség vagy betegség?

Figyelt kérdés
Ha a 21.napi vérvételen a progeszteron 89,78nmolil és az ösztradiol 945pmol/l lett akkor lehetséges hogy terhes vagyok? Orvos is azt mondta hogy lehet az vagyok...viszont 2 napja barnázok és most megijedtem.Amúgy mindig volt menszi előtt már egy héttel,furcsáltam hogy most nem volt csak egy héttel később most hogy hétvégén meg kellen jönnie.Szerintetek???
2015. szept. 18. 11:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Senki nem tud ebben segíteni??????
2015. szept. 18. 13:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálnod kéne egy tesztet, akár vérből is. Nem látunk beléd, de ha terhes vagy és barnázol, akkor lehet hogy progeszteron hiányod van. jobb lenne ha minél előbb megtudnád, hogy terhes vagy-e.
2015. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Írtam is hogy a progeszteronom magasabb egy kicsit mint kellene tehát hiány nem lehet!!!! :)
2015. szept. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!