Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma másnak se mocorog annyit a...

Ma másnak se mocorog annyit a babája?

Figyelt kérdés

Hiába próbálom felkelteni, semmi. Máskor is volt már ilyen nap. Tegnap tombolt és ma pihen. Jobb lenne egy kis állandóság, ha minden nap egyformán mozogna. De ő olyan, mint a hullámvasút, vagy minden, vagy semmi. Ti is így vagytok?

34 hetes vagyok


2010. márc. 25. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ma egész nap érzem, de teljesen máshogy, mint az ezelőtti napokban. Mintha nem találná a helyét és csak fészkelődik egyet-egyet. Az éjszakám borzasztó volt, szerintem akkor vagy megfordult, vagy átfordult, vagy valami... Ne izgulj, biztos minden rendben.

32 hetes kismama

2010. márc. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én 24 hetes vagyok és pont ezen agyaltam ma!Tegnap egész nap ment a party odabent!Ma meg csak néha egy -két moccanás!Már kezdetem megijedni!Lehet valami front van!Mert a fejem is majd szét hasad!!!De nagyon igazad van ,olyan jó lenne ha minden nap egyformán mozogna!!!Mert így mindig beparázok ,ha lustibb egy kicsit:(((!!!
2010. márc. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugye? Én is mindig beparázok. Szívem szerint rohannék egy kis szívhangvizsgálatra. De visszafogom magam, mert mindig ezt csinálja a kis piszok, és nem akarok a védőnő agyára menni.
2010. márc. 25. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!14.10-es vagyok!Nekem ma mákom van ,mert du megyek dokihoz egy általános ellenőrzésre,méhszáj stb.Meg is mondom neki,hohy jól skubizza meg ezt a csajszit,mert ma kiborított ez a nagy szunyássága:)))
2010. márc. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!