Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lusta a babája a...

Másnak is lusta a babája a pociban? Kezdek aggodni kb vasárnap ota szinte alig mocorog előtte meg. Majd kirugta az oldalam.

Figyelt kérdés
Irnátok Csajszik 25 hetes vagyok és mióta bejött ez a rossz idő/vagy legalábbis arra fogom/nemigen mozog a babám..ma talán egy kicsit többet de nem olyan mint volt..Aggodjak vagy ez normális?Hétfőn megyek dokihoz..Ugye nincs baj?Csak lusta lenne???Köszi előre is a válaszokat...Első babás vagyok ha buta a kérdés bocsi de nemigen tudom sok mindenre a választ ezért kérek segitséget ennyi idősen mennyit kéne mozognia??
2009. nov. 11. 12:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy multhéten kaja utánn is mindig rugdosott most meg semmi reagálás ha eszek csak néha megbököd...
2009. nov. 11. 12:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon lusti:)Bár én még csak 23 hetes vagyok, de már lassan 2 hete nem akar mocorogni.Tegnap voltunk dokinál, aki megnyugtatott, bár magyarázatot ő sem tudott mondani, hogy miért nem érzem...de van szívhang:)
2009. nov. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódjatok! Kb. a 25-26. hétig nekem is volt olyan, hogy a frontok, időjárás miatt többet aludt. Ilyenkor még kisebb és nem érzitek, ha alvás közben mocorog. Amikor már kezd erősebb és nagyobb lenni, fogy a helye akkor már azt is megérzitek néha, amikor alvás közben forgolódik egy kicsit.

Most, a 30. héten szinte alig van olyan óra, amikor legalább 2-3-szor nem érzem, de azt is érzem, hogy alszik (akkor kevesebbet mocorog) vagy éppen fent van, mert akkor többet mozog.

Szóval türelem, hamarosan többet fogjátok érezni! Boldog babavárást(-:

2009. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen akkor ezek szerint még össze vissza mocorog még egy ideig....csak ilyenkor mindig a szivbaj van rajtam....Mert multkor mikor ugy beindult azt hittem igy marad...

Mindenkinek boldog babavárást és könnyű szülést majd!

2009. nov. 11. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:

szia, én is első babás vagyok, én is sokat aggódok, de a doki mindig megnyugtat, hogy nincs semmi baj. Bár már 32 hetes leszek, nekem se mozgott annyit 25 hetesen. De aztán most mindent bepótol. Te is jobban, és többször fogod érezni, de még tartogatja az erejét.

Kellemes babavárást és jó egészséget.

2009. nov. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen..:-))Engem is mindig nyugtatgat a doki én is olyan hülyeségeket kérdezek szerintem mindig tőle de válaszol...:-))

Már beindult a kicsike meg sem áll szinte a pociban..:-))

Boldog babavárást neked is és könnyű szülést!

2009. nov. 11. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ahogy az előttem szólók írták, van, amikor nem olyan aktívak. Meg is lehet érteni, ebben az időben! Én is sokat aggódtam még pár hete, de már emiatt nem parázok. Ha úgy érzem, hogy keveset mozgott, mindig hátamra fekszem, simogatom a pocim, szólongatom. Ilyenkor mindig van 1-2 rúgás. Most már (26. hét) azt is érzem, ha kinyomja magát itt ott. Nagyon muris, amikor ferde a hasam, és kigömbölyödik valamilye. Vagy hallgathaszt hangosabban egy jó kis zenét, arra is fog reagálni.

Arra nincs recept, hogy mennyit mozogjanak. Egy könyvben olvastam, hogy reggel és este ki kell választani egy-egy órát, és meg kell számolni, hogy mennyit rúg. HA megvan a 10-10 rúgás nincs gond. Nem tudom, hogy ez igaz-e, nem értek hozzá, de 10 rúgás egy-egy sorozatban símán megvan:-)

Szóval ne izgulj, kicsit "maceráld" és meg fog nyugtatni egy oldalbabökéssel:-)

2009. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszike csajok tegnap le sem ált egész este...

DE éjjel vagyis hajnalban 5 kor éreztem utojára azota nem pedig most ittam koát simiztem vakartam stb böködtem de semmi...:-((Ilyenkor mi van???:-((

2009. nov. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!