Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elnyújtott petezsák, szerintet...

Elnyújtott petezsák, szerintetek, mi lehet?

Figyelt kérdés

Utolsó mensi szerint 6 hetesen voltam uh-n akkor 16 mm es szabályos petezsák volt.

Egy hét mulva kontroll, amin elnyujtott 23Szor 9mm es elnyujtott petezsákom volt. Szívhang még nem.Számított terhesség 6 hét.

Valaki járt már így? Az orvosok szerint ebből még bármi lehet. Két hét múlva kell mennem újra.


2010. márc. 25. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Másodszor hogy lehettél 6 hetes, ha először is annyi voltál? Nem értem. Nekem 6 hetesen kb. fél centis volt a petezsák, de már látszott a szívműködés. (Sajnos a baba nem jó helyen volt.)

7 hetesen már kellene látsszon a szívműködésnek, de szerintem is inkább a "bármi lehet még" a helyes. Tudom, hogy nagyon nehéz, kitartás!

2010. márc. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia! Nálam kb az 5. héten volt egy 13mm-es petezsák, aztán két hét múlva még nagyobb de még nem volt benne szívhang. Aztán ismét két hét múlva már nem nőtt semmit és szintén nem volt szívhang. Műszeres befejezés lett a vége.

Nem rmegijeszteni akarlak, csak tudd ez tényleg még kétesélyes!

Minden jót! Reméljük a legjobbakat!

2010. márc. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

AZ első uh-n az utolsó mensi szerint volt 6 hetes, a másodiknál meg az uh számítása szerint.

Még bármi lehet, nekem 6 hetesen nem volt szívhang, másfél hét múlva mentem vissza, akkor már volt. Valóban kétesélyes, de bízzunk a jobbikban! Drukkolok!

2010. márc. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Az elsó válaszolónak:

uh szerint öt, utolsó mensi szerint 6 hetes voltam a mult héten. MA pedig uh szerint 6, mensi szerint 7 lennék.

2010. márc. 25. 11:12
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Igazán nem akarlak bántani,vagy vészmadár lenni,de a szabálytalan,ilyen-olyan nyújtott,ovális stb petezsák nem jót jelent.Szabályosnak és éles szélűnek kell lennie ahhoz,hogy igazán jól megtapadjon a méh falában.

Szerintem valami nem stimmel,de NE LEGYEN IGAZAM.

Ne haragudj a nyers válaszért,de szerintem kérdezz rá a dokidtól mégegyszer.

Drukkolok!

13 heteske.

2010. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Törölték a tök jó Jobbikos válaszomat :(

Amúgy első vagyok, válaszoltam normálisan is, csak ez magas labda volt.

Ok, értem, de nekem már (mensitől számítva) 6 hetesen is látták, pedig ez egy normálisnál kisebb (később jött létre, tehát nem 6 hetes valójában) és nem normális helyen lévő terhesség volt. Hozzáteszem, lelkileg könnyebb lett volna, ha nem látnak szívhangot.

2010. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem magas labda volt, hanem ide nem illő, és a lalkiállapotomhoz képest ízléstelen!sztem
2010. márc. 25. 12:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Voltál azóta ultrahangon?Mi van a babával?Szabályosabb lett a petezsák?

2010. márc. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-án megyek addig csak izgulok
2010. márc. 31. 11:43
 10/16 A kérdező kommentje:
csináltam most egy teszte és nagyon erős a csík, remélem ez jót jelent. Gondolom ha baj lenne akkor már nem lenne olyan erős a csíkja. gondolom.
2010. márc. 31. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!