Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki "vérzett" a terhessége elején és tud mutatni hozzá hőgörbét?

Figyelt kérdés
2016. jan. 1. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem aki verzett,annak is ugyanolyan a gorbeje mint annak,aki nem verzett... tehat hogy a ho fentmaradt nem vart utan is,de vmennyi verzes jott!
2016. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vérzel, akkor nem a hődet kellene mérned, hanem orvoshoz menni, de azonnal, hogy elkerülhesd esetleg a vetélést. Terhesség alatt ugyanis semmilyen vérzés nem normális!
2016. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez volt a gorbem. Elkezdtem vérezni. Kaptam utrot meg duphastont. 12.hetig szednem kellett. Nagy lány lett mostanra. Még beteg sem volt. Teljesen normális terhesség volt utána. Könnyű szulessel. Remélem már voltál orvosnál.

2016. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Melyik napon volt vérzésed? Mert nem látom a görbéden.
2016. jan. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!