Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy terhesen...

Lehetséges az, hogy terhesen rondább az arcbőröm mint valaha?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam egy pattanásos fajta, most meg tele van az arcom, homlokom, de leginkább a nyakam ragyákkal.Nem tudom eldönteni, hogy pattanás vagy kiütés -e, de már kezd zavarni.Nem fordítva kellene lennie?Van ennek valami köze a baba neméhez?

14 hetes km


2010. márc. 24. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem két lánnyal nem volt semmi az arcommal, most fiút várok és csúnya a bőröm. Pont tegnap lestem, hogy milyen ronda vagyok. Nem pattik, de olyan piros és pöttyös is az arcom.

25km

2010. márc. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
ínincsenek szabályok, nekem pl. javult a bőröm a korábbihoz képest, kevésbé zsíros, szinte nincs már patim. Én most fényvédő krémet is elkezdtem használni, mert a kismamákra sokszor a nap is másképp hat, könnyebben foltosodnak a hormonok miatt, ami utána nehezen tűnik el.
2010. márc. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!