Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok nekem véleményt dr...

Mondanátok nekem véleményt dr Csetényi Zsoltról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak a barátnőmét ismerem.Tavaly szült nála, és meg volt vele elégedve.Azóta is hozzá jár.
2010. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem nála szültem, de többször ultrahangozott, azt mondják neki van hozzá a legjobb szeme. Több embertől azt hallottam, hogy nagyképű, és pénzéhes, de személyes tapasztalatom nincs ezen a téren. Itt is írtak róla véleményeket, írd be a keresőbe!
2010. márc. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen . Pénzéhes bunkó.
2010. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt sajnos szerencsém találkozni vele. Én nem ajánlom.
2010. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tényleg ennyire rossz lenne?

Miért mit tett?Nekem Fehérváron kéne egy megbízható,nagyon jó orvos,olyan aki szülés lev. is vállal.Kit tanácsoltok?

2010. ápr. 24. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, ha nem jól írom a nevét! De a Schwarzinger dokit nagyon dicséri az összes ismerősöm.Barátnőm is hozzá jár.Július végén fog szülni.Ő is elégedett vele.Most váltott dokit, mert az előzőtől totál kiakadt.

Unokatesóm a Batához jár (én is), de úgy tudom, ő csak Siófokon vállal magánban szülést.(Nagyon precíz orvos.)Én már megszültem, ezért nem tudom pontosan.

2010. ápr. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a tanácsot!

2010. ápr. 26. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!