Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor fogom érezni (nem...

Mikor fogom érezni (nem fizikailag), hogy terhes vagyok? 5 hetes vagyok, de pont olyan, mint amikor még nem voltam terhes.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor jött ki az érzés amikor meghallottam a szívhangot, akkor voltam kb 6 hetes terhes. Most vagyok 14.
2010. márc. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor majd az émejgések miatt nem tudod hogy lehányd magad vagy félre dölj. Viccet féle téve. Nekem 6 hetesen kezdödtek a rosszullétes tünetek feszített a hasam stb... aztán volt kis komplikáció most 14 hetes vagyok de most minden múlóban, szinte csak a hasam feszít néha.
2010. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Idővel majd feldolgozod,ez még nagyon új neked.Én sem akartam elhinni,de az első uh-n 8 hetesen amikor láttam a kis emberkét,ami belőlem "készül" éppen elmondhatatlan érzés fogott el.:))38hkm:))
2010. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem napokon belül más lesz. :))

Ha látod a szívét dobogni, már másképp fogsz érzni, na és ha jönnek a rosszulétek, visszasírod még az 5 hetes terhességet!


Nekem is 6 hetesen kezdődtek én napi szinten sírtam, semmire nem bírtam ránézni se, mármint kajára, kizárólag a mackósajtos kenyérre. :))

2010. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 13 hetesen tudtam meg h terhes vagyok...semmit nem vettem észre belőle, semmi tünetem nem volt...de mikor pozi lett a teszt, és másnap mentem is a dokihoz. uh-on néztük és mondta h ez a baba bizony már 13hetes és hallgattam aszivecskéjét,csak úgy potyogtak a könnyeim:) azóta minden más, én életemben nem voltam ilyen boldog:D 33hetes
2010. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!