Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a 12. heti...

Tegnap voltam a 12. heti Uh-n. Eredmény : Crl:67 mm, NT:1.4 mm, orrcsont 2.3 mm . A véreredményre még várnom kell 2 hetet. Volt vkinek ilyen Uh eredmény? Mi volt a kombinált teszt eredménye? 25 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mi baj van ezekkel az eredményekkel?Szerintem tökéletesek!26 hetes kismama
2010. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom , hogy jók , csak most izgulok,hogy a kombinált teszt eredménye is jó legyen.Arra lennék kíváncsi,hogy ezekkel az eredményekkel várhatom e , hogy az is jó legyen.:)

Bocsánat Én ilyen para mama vagyok.:)))

2010. márc. 23. 14:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Fiatal vagy nem lesz semmi gond!Nekem nem volt kombinált tesztem,de szerintem az is jó lesz neked!Én 23 éves vagyok!Ha valami gond lenne azt az uh-on látták volna!Nyugi!Egészséges a baba!Boldog Babavárást!26 hetes kismama
2010. márc. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:))
2010. márc. 23. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj! Tökéletesek az UH eredményeid! A vérvételre nekem is azt mondták, hogy két hét, de már 3 nap múlva meglett az eredmény.

Nekem ezek voltak az eredmények:

Down kockázat 1:7600

Edward kór 1:50 000

2010. márc. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!