Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik fogorvost ajánlanátok...

Melyik fogorvost ajánlanátok Pécsen?

Figyelt kérdés
El kell mennem fogorvosi vizsgálatra (23 hetes vagyok), de csak nemrég költöztem Pécsre. Tudnátok nekem valami jó fogorvost ajánlani, mert nekem nem csak ez a rutin vizsgálat lenne, hanem egy tömés is. Egyébként lehet érzéstelenítőt kérni ilyenkor?
2010. márc. 22. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! én Radnai Tibort tudnám neked ajánlani! nagyon kedves, szimpatikus doki, és ami a lényeg kiváló szakember, megfizethet áron.a belvárosban, árkád mellett rendel. na kéne az elérhetőség nyugodtan irj provátban megadom a számát.

nekem 22hetesen tömte be 2 fogam.lehet kérni érzéstelenitést természetesn, bár ha annyira nem kell méylre furni nem feltétlenül muszáj,de ez a doki tudja megmondani biztosra.(én az egyikhez kaptam,a másikhoz nem kellett) egy rossz fog sokkal nagyobb problémát okozhat kezeletlenül,mint az az érzéstelnitő szuri:)

2010. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én dr. Pálinkás Tünde és dr. Vajta László fogorvosi és szájsebészeti rendelőjét ajánlanám Pécs Kertvárosában. Nagyon kedvesek aranyosak, áraik is korrektek. Legkönnyebben interneten találjátok meg:


[link]

vagy [link]


Amúgy előtte voltam egy másik kertvárosi fogászaton is, ahol lehet hogy az interneten olvasott tömés olcsóbb, azonban a végösszeg több lett volna. Mivel a tömés árába nem volt benne a szigetelő réteg betétel és a polírozás sem.

2011. okt. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!