Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok egy jó gyermek...

Ajánlanátok egy jó gyermek fogorvost Budapesten (vagy a környékén)?

Figyelt kérdés

4 éves kisfiamat vinném.

Fontos, hogy türelmes legyen és az sem baj, ha nem túl drága :)

Amúgy az sztk-ban foglalkoznak gyerekekkel?

Köszi!


2011. márc. 8. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, bocs, csak én is fülelek.
2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg a saját fogorvosodat, hogy vállalná-e? Vagy ajánljon valakit?

Nekem sok dolgom volt fogorvosokkal gyerekkorom óta. Mindig SZTK-ba jártam, egy szavam nem lehet, jól bántak velem. Sajnos rossz fogakkal rendelkezem, felül korona lett a vége, amit maszek doki csinált, akkor voltam 16 éves. Ő már ott elrontotta, hogy nem hidat tett fel, hanem csak a koronát, azt is műanyagot, persze az árát megkérte érte, mint később kiderült, annyi pénzből itt Pesten a mostani dokim porcelánt csinált volna, ami tartósabb... Aztán felköltöztünk Pestre, a korona leesett, és SZTK-ba mentem egy vadidegen dokihoz, aki szépen elölről kezdte az egészet, megcsinálta és lecserélte hídra a koronámat 25 éves koromban, amire ha vigyázok, életem végéig hozzá sem kell nyúlni. Persze a híd pénzbe került, de a többi vizsgálat, meg ami ezzel járt az TB-re ment. Szóval ennyit a maszek és az sztk-s dokikról.:) Én mindig szuper sztk fogorvosokat fogtam ki.

Csak remélni tudom, hogy a másfél éves fiam nem örökölte a rossz fogazatot tőlem.

2011. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!