Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok gyerekcipő boltot...

Ajánlanátok gyerekcipő boltot Budapesten?

Figyelt kérdés

Vidékiek vagyunk, és a mi kisvárosunkban nincs gyerekcipő -pontosabban most szandál- vásárlási lehetőség,viszont készülünk Budapestre, és gondoltam megnézzük ott, csak nem igazán találtam a neten címeket.

Kisfiam 20 hós lesz, és 25-26 között van a lábikója. Webáruházból nem akarok rendelni, mert magas a lábfeje, így elég kockázatos próba nélkül vásárolni.


2011. jún. 16. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Bp-en hol lesztek, mi az elképzelésed? Supinált, vagy sima? Bőr, vagy valami egyszerű, olcsó?
2011. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a Keleti-pályaudvar közelében van egy nagy cipőbolt, gyerekcipőből is nagy a választék. Érdemes bemenni. Sokszor van akciós is. Corso vagy Krokodil a neve, nem tudom pontosan.

Ha a keleti főbejárata a hátadnál van, indulj el jobbra, (a deszkajárda fele), majd a Rossmann mellett tovább, az utca végén van a sarkon. Majdnem a Rottenbiller felüljárónál.

2011. jún. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a Deichmann cipőboltban is nagyon jó cipőket lehet kapni, jó áron.

sok plázában van üzletük, keress rá a neten.

2011. jún. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ÉN ezt a boltot nagyon szeretem:

[link]


Ez a bolt a Mammut mögött van, a Mammutban pedig találsz deichmannt (elefanten), vagy branch baby-t (superfit).

2011. jún. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!