Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudja valako hogy lehet a...

Tudja valako hogy lehet a leggyorsabban elvetetnia babát?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 2-3 napja tudtam meg hogy terhes. Az orvos mondta hogy valószínűleg már 1hónapos lehet. Szeretnék ha segítenétek hogy hogyan lehetne elvetetni milyen módszerrel minél gyorsabban. Bármilyen megoldás érdekel !!!!!!!!!(orvosi beavatkozás nélkül ) Köszönöm előreis
2010. márc. 22. 18:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon durva, abban sem vagyok biztos, hogy nem kamu a kérdés.Ez az oldal tele van a gyermekét imádó kismamákkal, Te meg Istent akarsz játszani?Miért nem egyenesen a henteshez viszed a barátnődet, hátha el is vérzik?Ez nagyon gáz.Legalább a csajodnak lehetett volna annyi esze, hogy gondolkodik előtte, és védekeztek.Ne menjünk ebbe bele, mert ezen már nem lehet segíteni.Kénytelenek vagytok abortuszra menni, amihez csak "gratulálni" tudok.Egy életen át kísérteni fog, soha nem fogtok ettől a gondolattól szabadulni.
2010. márc. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
64%
legalább annyi sz@r legyen benned te szerencsétlen,hogy válaszolsz!!!!!!!!!!
2010. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na hagyjuk szerintem, ez egy kis bunkó.

Valóban lehetett volna benne annyi tisztesség, hogy visszair valamit, de nem...

Nem baj, kit érdekel 2 pont minusz...mármint, hogy lepontoztatok. Nem érdekel. Válaszoltam a kérdésre meg le is irtam a véleményemet.

Higgyétek el, addig nem lesz itt jó világ ameddig be nem látjátok, hogy változtatni kell minden embernek a világhoz- környezetéhez való hozzáállásán.

A többi (más fajta) kérdésen is látszik, hogy sok ember mennyire alulfejlett szellemileg.

Ne vedd magadra, ha nem rád vonatkozik!

Csáó!

2010. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
48%

Annak idején,az édesanyám nem akart megtartani,de művi úton már nem tudott elvetetni.Mindenféle házi praktikával próbálkozott,de én élni akartam.Nyitott szájpadlással születtem,és ezt soha nem fogom tudni neki megbocsájtani.

Tanácsolom,hogy menjetek el nőgyógyászhoz,és járjátok végig ennek a hivatalos menetét.Kellemtlen,de ez a legbiztonságosabb.Én is végig csináltam.

2010. márc. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Tudjátok mit én csak tanácsot kértem.

Mindenki levan sz...a. Húzzatok a sunyiba.

Én csak tanácsot kértem de ha itt ilyen paraszt mindenki akkor hagyuk na csá

2010. ápr. 1. 15:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!