Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudja valako hogy lehet a...

Tudja valako hogy lehet a leggyorsabban elvetetnia babát?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek 2-3 napja tudtam meg hogy terhes. Az orvos mondta hogy valószínűleg már 1hónapos lehet. Szeretnék ha segítenétek hogy hogyan lehetne elvetetni milyen módszerrel minél gyorsabban. Bármilyen megoldás érdekel !!!!!!!!!(orvosi beavatkozás nélkül ) Köszönöm előreis
2010. márc. 22. 18:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
30%
akaszd fel magad a barátnőddel együtt.dugni volt eszetek,mi???szutykok!!!!!!!!!!!!!
2010. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
63%
Elképesztő,hogy milyen hülyék a mai fiatalok....de most komolyan....ti már felnőttek vagytok mi?Minek dugtok,ha azt se tudjátok,hogyan kell védekezni?Utána meg ilyen hülyeségeken gondolkoztok?Meg te aztán nagyon szeretheted a barátnődet,ha ilyenre akarod rávenni!Börtönbe akarsz jutni?Arról nemis beszélve,hogy tényleg belehalhat a barátnőd is!Most legyetek felnőttek,álljatok a szülök elé,és rendesen,ahogy megvan a menete,menjetek orvoshoz,abortusz stb......Megáll az eszem,komolyan.....!!!!
2010. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

Sajnos csak az abortusz a megoldás. Nem kell szégyellni, ha már megtörtént, de ez után felelösségteljesen kell gondolkodni.

A többi marhának meg ezt üzenem:

Minden bunkó szülö igy jár, akinek a saját gyermekére nincs ideje! Minek neked gyerek, ha nem tudsz felelösséget vállalni érte, nem tudod megtanitani, hogy az élet értékes, nem eldobható.

A szülö feladata nem csak a pénztermelés, hanem, hogy bizalmat épitsen ki a gyerekével. Az pedig nem egyszeri beszélgetést takar. Úgyhogy utálkozzatok csak, de gondoljátok végig, hogy ti milyen szülök vagytok/lesztek...

2010. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
Bocs,de én előtted válaszoltam pont,29 éves vagyok,az első babánkat várjuk,37 hetes vagyok.....úgyhogy még nem tartok ott,hogy nagy gyerekeim legyenek....de azt már most megmondom neked,hogy az én gyerekem biztos nem lesz ilyen felelőtlen hülye,mert úgy fogom nevelni...De abban igazad van,hogy nagyban a szülő is tehet róla,hogy a gyerek ilyen felelőtlen lesz......S persze,hogy kifakadtam,és bunkó lettem,mikor most amúgyis különösen érzékenyen érintenek az ilyen dolgok...én azt a babát is sajnálom....és hány ilyen van...a szívem szakad meg....és nem érdekel,ha bunkónak tartanak...
2010. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
41%

Szia! Elötted válaszoltam. Bocs, hogy felzaklatott amit irtam...

Remélem, TE mindent megteszel. Szeretettel kivánom, hogy értelmes- eszes- jólelkü gyermekeket tudj nevelni, példát adva ezzel a következö generációnak.

2010. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%
20:37 -es nem tudhatod ,hogy mit hoz a jövő és nem tudhatod ,hogy a te gyermeked milyen helyzetbe fog belekerülni!Hiába fogod felvilágsitani és hiába afene nagy bizalom meg minden ha elszakad eggy gumi vagy bármi más ....ez ellen nem tudsz semmit tenni te sem!Le lehet pontozni tök nyugodtan !De senki nem tudja hogy 5 vagy akár 10 év múlva milyen problémával fog haza sétálni a gyerek!És hiába a bizalom ha fél az ember bevallani!
2010. márc. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg a kérdező válaszára előző vagyok!21.11es

abban az esetben ha nem vagytok 18 évesek azaz a lányzó akkor 18 hetes terhességig elveszik a kórházban műtéti úton abortusszal semmi mással NE próbálkozzatok!De ha volt orvosnál a lányzó akkor el mondta neki a lehetséges verziókat és ennyire nem lehet hibbant hogy nem fogta fel azt sem!És már most irathatna magának fogamzás gtló mielőtt megint abortuszra kerülne a sor!

2010. márc. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Most írjátok, hogy így a fiatalok, meg úgy a felelőtlen kamaszok...A felnőttek mindig olyan okosak és felelősségteljesek? Ők nem hibáznak? Dehogynem! Náluk is besikerül a gyerek a hitelbe meg a munkanélküliségbe, meg ott is van abortusz!

Szerintem mindenképpen szedjétek össze a bátorságotokat és irány a szülőkhöz, mert nem véletlenül törvényellenes, amit szeretnétek, mivel az ott megfogant babát nem lehet csak úgy kipiszkálni, ahhoz szakember kell!! Orvos!!

2010. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
74%

Sokan írjátok hogy a felnőttek is hibáznak!

Igaz,de itt most nem az a "baj" hogy teherbe esett a lány hanem az ahogyan megakar szabadulni a problémájától!

Valószínűleg a szülei(ha vannak)a hibásak abban hogy ilyen egyáltalán megfordul a fejében.


Felelőtlenség,kegyetlenség és életveszélyes!!!

2010. márc. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%

Orvosi beavatkozás nélkül SEHOGY SE.Egyébként már rég feltalálták az óvszert,a fogamzásgátlót,stb és ha ezt tudtátok volna,nem kellene ilyen kérdéseket feltenned...

Miért nem mentetek el egy felvilágosító tanfolyamra?

2010. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!