Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késhet a menzeszem a Pharmatex...

Késhet a menzeszem a Pharmatextől?

Figyelt kérdés
Pé alatt szeretkeztünk Pharmatexel.Rá 2 napra volt egy párórás alhasi görcsöm.És szeretkezés után erősödött a pé ideje alatt szokásos folyásom,és bár majdnem egy hétig folyásom volt még utána,szeretkezés utáni napon kicsit sárgább volt.Már párnapja nincs semmilyen folyásom,nincs semmilyen terhességi tünetem,viszont az alhasam sem keményedik ami menzesz elött nálam normális.Már 3. napja késik.Elképzelhető lenne hogy ez a pharmatextől van?A hüvely tablettát használtuk.Már párszor használtuk ezelött is de semmi problémám nem volt!Mi lehet ez?!
2010. márc. 22. 17:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok:)

Majd írj.Én is "Pharmatex bébit" várok:)))))))))

2010. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi a helyzet?? Írj már :))))

A 7 hónapos pharmatex bébi anyukája :D

2010. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!