Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kéthete késik a menzeszem...

Kéthete késik a menzeszem tegnap csináltam tesztet pozitiv lett örülök nagyon de még mindig úgy fáj a hasam mintha megjönne ez normális?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan mindjárt megjön érzés,az normális.Ha nagyon görcsölsz,akkor minél előbb nézesd meg orvossal,biztos,ami biztos.
2011. márc. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, szerintem normális. Sokan fel is teszik ezt a kérdést, ebből gondolom hogy igen gyakori is. Velem is így volt mind a 4 terhességemnél. Majd egyre ritkulni fog és kb 12-14. hétig meg is szűnik. Akkor van baj, ha rettentően görcsölsz és ehhez más baj is társul, pl barnázgatás. De remélem ilyen nem lesz. Jó babavárást!
2011. márc. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért gorcsolsz mert tàgul a méhed. Az elején ez normàlis, én is igy voltam.

Boldog babavàràst :)

2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt teljesen normális.A görcsölésre figyelj.Üdv:24hkm
2011. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam. Nagyon görcsölt a hasam. Nekem is mindenki azt mondta, hogy normális, mert hogy ilyenkor alakul át a méh. Persze én csak aggódtam. :) Kb. 6 hetes voltam, mikor egyik reggel futottam be a kórházba, hogy ez már biztos nem normális. Jó alaposan megvizsgáltak, volt ultrahang is és közölték, hogy minden a legnagyobb rendben velem is és a babával is. Mondta is a doki, hogy elég sok nőnek van a terhesség elején menzesz szerű görcsök, de ez normális. Pihenj sokat, ha érzed, hogy fáj, akkor ülj le, tedd fel a lábaidat. És szedj Magne B6-ot. Aztán majd lassan elmúlik. Később, mikor majd kezd nőni a pocid, akkor visszatérhetnek a görcsök, akkor meg azért, mert az ínszalagjaid nyúlnak és a belső szerveid mozgolódnak, próbálnak alkalmazkodni a növekvő babához. :)

Ha barna folyás is társulna a fájdalomhoz, akkor az méhen kívüli terhesség jele lenne. De nekem azt mondta a doki, hogy a méhenkívüli terhességnél a fájdalom, ami elviselhetetlen és a barnázás vagy vérzés egyszerre jelentkezik. De neked ugye nincs barna folyásod?

2011. márc. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok. Páran kérdeztétek h van-e barna folyásom a válaszom az h nincs csak ez az érzés hogy mindjárt megjön. Különben semmi más nincs. Mégegyszer köszönöm mindenkinek.
2011. márc. 3. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!