Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késhet a menzeszem a Pharmatex...

Késhet a menzeszem a Pharmatextől?

Figyelt kérdés
Pé alatt szeretkeztünk Pharmatexel.Rá 2 napra volt egy párórás alhasi görcsöm.És szeretkezés után erősödött a pé ideje alatt szokásos folyásom,és bár majdnem egy hétig folyásom volt még utána,szeretkezés utáni napon kicsit sárgább volt.Már párnapja nincs semmilyen folyásom,nincs semmilyen terhességi tünetem,viszont az alhasam sem keményedik ami menzesz elött nálam normális.Már 3. napja késik.Elképzelhető lenne hogy ez a pharmatextől van?A hüvely tablettát használtuk.Már párszor használtuk ezelött is de semmi problémám nem volt!Mi lehet ez?!
2010. márc. 22. 17:49
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni hogy párnapja magas lázam volt,meg voltam fázva!Ha ez számít...
2010. márc. 22. 17:53
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én Pharmatexet használtam régóta, csak 1x késett, aztán kiderült, terhes maradtam.....Na ennyit a kúpról...:))

Most 10hetes 2 napos vagyok.

2010. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet és sztem már kimutatja.Nincs értelme találgatni,hogy miért késik.:))
2010. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 22. 18:23
 5/22 A kérdező kommentje:
18:13as válaszolóm sok boldogságot a picihez:) én is megtartanám ha már összejött ... bár még várhatna egy kicsit:) az "ő" érdekében is remélem h még nem egy picurka...
2010. márc. 22. 18:25
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Csatlakozom az első válaszolóhoz. Én 4 évig védekeztem ezzel a kúppal, mindig rendesen megjött. Egyszer nem... Na, most 7 hónapos a késés oka, és a másik szobában alszik :)) Tesztelj, és legyen ahogy szeretnéd ;)

2010. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. márc. 22. 18:36
 8/22 anonim ***** válasza:

Kérlek írd meg mi lett a teszt eredménye. Erről a pharmatex készítményekről nagycsaládos körökben csak jót nevetnek...nem egy tuti módszer, ezt már én is tudom. :)

egy boldog nagycsaládos :)

2010. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
hát még 25.éig várok de aztán megírom:)
2010. márc. 22. 21:22
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
szia én azt tudom elmondani neked a pharmatexről ,hogy 7 évig csak azt használtam még egyszer csak nem jött meg 1 hét után teszt pozitív!ami kicsit megrémített először ,de boldogan várom a kis babómat aki jövőhét elején érkezik!neked sok szerencsét kívánok ahoz amit te szeretnél!
2010. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!