Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi diabeteszes kismaik...

Terhessegi diabeteszes kismaik! Baj lehet ebbol?

Figyelt kérdés
Dieatznom kell, betartom agogy tudom. Egynap 7x merem a cukrom, etkezesek elott, akkor mindig 5 alatt van, de etkezesek utan 2 oraval van hogy 7-8 korul van, nem mindig csak neha, es 8 fole meg sose ment. Ebbol baj lehet? HA igen akkor mi?
2010. márc. 22. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem nem lesz gond, 8 fölé semmiképpen ne menjen, jó lenne 7 körül tartani.

2010. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány grammos szénhidrát diétán vagy.... valszeg rosszul csinálsz valamit, nem úgy eszel ahogy azt kellene.
2010. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én is cukor miatt diétáztam az első terhességem alatt, most is odafigyelek, bár még csak a 9. héten vagyok. Én úgy tudom, hogy 7 alatt kell tartani, a 8 mindenképpen sok. Beszélj a dokiddal/dietetikussal, mert vagy szigorítani kell a diétán, vagy inzulint kapsz.
2010. márc. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy valamit rosszul csinálsz. Nekem nem jött be csak a diéta, inzulinos lettem. Ha nem tudod kordában tartani a cukrodat, akkor lehet baja a babádnak, de ha csak egyszer-egyszer megy fel, az még nem tragédia. Nekem hetente kellett emelni az inzulint, mert mindig magas volt, de szerencsére nem lett semmi baj.
2010. márc. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!