Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért néz ki úgy a gyerekem a...

Miért néz ki úgy a gyerekem a 12. hetes ultrahangon mint egy minicsontváz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 13:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nemár, az meg milyen?
2010. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom! Nekem nem tunt olyannak! De el se tudom kepzelni mit ertesz ez alatt! :(
2010. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
:D Lehet hogy csak béna a kép, de olyan a feje mint egy minikoponya..az ultrahangkép olyan mintha röntgenkép lenne..tehát a feje olyan mintha nem lenne rajta hús..de mondom lehet csak a kép béna... :|
2010. márc. 22. 13:12
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az enyém is így nézett ki. Egy csontváz volt az egész és egy pinokkio orr szerű pálcika is látható volt az orra helyén. Majdnem bőgtem a férjem vállán, h egy pinokkiót fogok szülni, de nyugi, szép lett :DDDD
2010. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Majd amikor lehet, nézesd meg 3D-vel, egyből nem lesz csontváz szegény.
2010. márc. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
jó hogy minikoponya a feje :-) hisz aprócska még :-) de a miénk sem csontvázszerü. olyan szép nagy pocija van már....bár mi még nagyon homélyosan láttuk őt, remélem a 16hetes UH már jobban láthatóvá válik a drágánk.
2010. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A feje olyan koponyás nagy pocakkal:D
2010. márc. 22. 13:18
 8/18 anonim ***** válasza:
:) Mikor mi a 13. hetes uh-n voltunk, a párom megkérdezte a hölgytől aki csinálata, hogy "ugye ha kijön akkor már nem lesz ilyen ET feje". Igen akkor még a mi kicsi manókánk is csont és bőr volt, mert valóban azok.Még nincs semmi zsirszövet a bőrük alatt.Aztán a 16 hetes uh-n megnéztük 4D-ben is, akkor már volt valami ember formája, de még mindig nagyon csontoska volt a szentem!:)Ez ilyen!:)
2010. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszike már megijedtem..már két hete barátkozok a képpel, de minnél többet nézem annál koponyásabb...
2010. márc. 22. 13:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk is olyan a 12. heti kép, mint egy röntgenfelvétel, szemüregekkel, koponyával, kicsit ijesztő, de imádom. :))

30 hetes km

2010. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!