Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én nem "bírom" a terhesna...

Csak én nem "bírom" a terhesnacikat?

Figyelt kérdés
egyszerűen nembírom viselni,zavar hogy a "nyakamig"fent van az a gumis rész:S nagyon rossz..tolnám le,áá nemtudom..Mondjuk világ életembe csípőnadrágot hotdtam,lehet azért?De nembírom megszokni,ha letolom akkor lecsúszik ahogy megyek..:SPedig olyan kényelmes lenne,mert a többi rendes gatyám már nemjön rám.valami ötlet?:S(19h)
2010. márc. 22. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én ilyeneket hordtam, nagyon szerettem. :)

Azt hiszem lehet kapni többféle fazonút, olyat is, ami a pocak alatt van. Azt nem próbáltam, mert én nem szeretem a csípőnacit, meg nekem jó volt, hogy úgymond védi a pocakomat a gatya. Azért ruhától függetlenül ez egy csodás állapot, nem?! Most irigyellek, mert nekem már megvan a babám (sőt már 1 éves), ami szintén csodálatos dolog, de én imádtam pocaklakós lenni. :))

BOLDOG BABAVÁRÁST!!!

2010. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vársz két hónapot és akkor már nem fog a nyakadig érni :),


Nem sok mindent tudsz tenni, vagy megszokod, vagy szenvedsz a rendes nadrágokkal...

2010. márc. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)Most se anyakamig ér,azért írtam idézőjelbe,csak a púpom felé,de az már elég nekem hogy zavarjon sajnos,de majdcsak hozzászokok..:)csak néha már hülyének néznek az utcán mikor a pulcsi alá nyulok és húzogatom,tologatom,vakarom..:)nekem nemtűnik fel,de tegnap már a párom is rámszólt hogy necsináljam már mert furcsán néznek rám:D:S
2010. márc. 22. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én nagyon szeretem!Nekem nagyon kényelmes!Terhesség előtt én is csak csípőnacikat hordtam!Én most 26 hetes vagyok,de nincs nagy hasam!
2010. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy next kordbársony terhesgatyám van (turiban vettem), olyan, mintha egy csípőgatyára varrták volna fel az elasztikus részt, tehát nem az az állítható gumis derekú, azt én sem bírom magamon elviselni. Most már kicsit szorít ott, ahol a kord része végződik, péntekre vagyok kiírva.

NEked milyen a gatyád? Esetleg keress más anyagból vagy más fazonút. Bár most nyáron lehet hogy valami rugalmasabb derekú gatyával vagy szoknyával is kihúzod, nem?

2010. márc. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát igazából én "örököltem",úgyhogy még nem vettem,tesómtól kaptam 4 nacit,abból 2fari,1térd 1 hosszú,a másik 2 meg nyári vékony 3/4-es.De mindegyiknek olyan a dereka hogy nagyon lentről kezdődik a gumis része,szinte a nunimtól(bocsánat hogy így kiírom:) )Remélem jobb lesz már hogyha többször hordom.Még a melegítőket tudom hordani szerencsére,mert azoknak a dereka gumis és csípő.
2010. márc. 22. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az elején majdnem ciciig értek a terhesgatyák, aztán most már csak köldökig:) igaz jó nagy hasam lett. Most még hordd, amíg nem lesz jobb idő, én szerettem, mert nem fázott a hasam. Nyáron jobb lesz, ne aggódj!

next gatyás

2010. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Valahol megértelek, én is mindíg csípőnacikat hordtam, és még eddig nem is vettem magamnak terhesnadrágot.Próbálgattam párat, de nagyon nem tetszett ahogy állt rajtam.Igy maradtam annál a verziónál, hogy vettem pár számmal nagyobb szövetnacit, vetettem be a derekából, és azokat hordom kismamablúzzal.Ha kell majd kiengedem őket.Sokkalta kényelmesebb (számomra), persze máson nagyon tetszenek a kismamanadrágok, olyan aranyosak benne, de magamon nem jön be...:(

22 hetes km.

2010. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanúgy vagyok mint Te! ÚÚÚtálom a terhes nacikat! Előző terhességemnél vettem egyet, de azt sem hodrtam, nagyon zavar a gumis rész. De ez nyáron még rosszabb, amikor nem elég, hogy dög meleg van, de az még a hasadat is melegíti! SZörnyű. NYárra a 2in1 kismamaboltban vettem egy nadrágot, direkt csípőnaci terheseknek, ezt nagyon szerettem annó. Viszont volt egy olcsóbb megoldásom is az őszi időszakra, a régi farmerjeimet hordtam, csak nem húztam fel a zipzárt, és befőttesgumival a gomnál összegumiztam, hogy ne csússzon le, és vettem egy terhes bandázs övet. Szerencsére alig híztam, így sikerült átvészelnem a terhességemet. Most újra babát várok, és még mindig utálom a terhes nacikat! :)
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia,


Nyáron egyszerűbb lesz mert sima csípőnadrágos terhesnacik is vannak, amiken nincsen olyan gumis rész :) (az baromira melegítene szerintem engem is :)) egy sima csípőnacis valami tunikával hogy ne lógjon ki a poci talán elviselhetőbb lesz :)


Én is mindig csípőnadrágot hordtam, utáltam ami derékig ér, de most télen kényelmes volt nekem hogy jóóó meleg a derekamnál :) Nyáron viszont tutira deréknélkülit keresek magamnak :)))

Jó babavárást (22 hetes leszek egyébként és átlagos hasam van)

2010. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!