Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem korai az ötödik hét...

Nem korai az ötödik hét elején orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Már kértem ugyan időpontot ugyan, de elbizonytalanodtam. Legalább megnézzük, jó helyen van-e, igaz?
2015. nov. 23. 07:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 5+4 hetesen voltam és a petezsák látszódott, meg az, hogy jó helyen van. Én nekem akkor ennyi elég is volt. :)
2015. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Na, tényleg korai volt. :( 3.6 mm-es felritkulást látott. De legalább tisztáztunk pár kérdést, többek között, hogy ne éljem bele magam és 2-3 hét múlva menjek vissza. Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 24. 12:23
 13/13 anonim ***** válasza:

én azt szeretem a helyi sztk-ban, hogy annyira rossz minőségű az ultrahang gépük, hogy inkább ne is lenne. Az orvos egyébként ilyen szavakat használ: petezsák szerű képlet, embriótelepben folt:D:D


amikor 2 hete teszteltem pozitívat, azt mondta, hogy ez 4 hetes lehet maximum (nem pedig 6) és nem lát szívdobogást. Másnap pontosan időre fogant, hevesen dobogó szíves embriót láttunk magánban.

2015. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!